Asus Rog Strix Xg27acs-w - 27 Inch 2560 X 1440 (quad Hd) 1 Ms 180 Hz
ASUS ROG Strix XG27ACS-W. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van h...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 21-04-2026
Vind de beste deal voor Asus Rog Strix Xg27acs-w - 27 Inch 2560 X 1440 (quad Hd) 1 Ms 180 Hz
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
ASUS ROG Strix XG27ACS-W. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Wit 68,6 cm (27") LCD Fast IPS Quad HD 2560 x 1440 Pixels 16:9 180 Hz 1 ms 350 cd/m² 1000:1 NVIDIA G-SYNC AMD FreeSync Knippervrije technologie F 26 kWu 23,1 W