Laagste prijs bekijken?
Asus Vivobook 15 X1504VA-NJ2240W - Laptop
X
Maak elke dag uw dag Maak van alledaagse taken iets speciaals met de Vivobook 15, uw essentiële hulpmiddel om overal en makkelijker dingen gedaan te krijgen. Hij is ook volledig gebruiksvriendelijk, met zijn 180° plat te leggen scharnier en fysieke webcamschild. ASUS Antimicrobial Guard Plus bescher...
Maak elke dag uw dag
Maak van alledaagse taken iets speciaals met de Vivobook 15, uw essentiële hulpmiddel om overal en makkelijker dingen gedaan te krijgen. Hij is ook volledig gebruiksvriendelijk, met zijn 180° plat te leggen scharnier en fysieke webcamschild. ASUS Antimicrobial Guard Plus beschermt vaak aangeraakte oppervlakken tegen schadelijke bacteriën, en beschermt zo uw gezondheid. Maak elke dag leuker met de Vivobook 15!
Windows 11 Home
Intel Core i5-processor van de 13e generatie
16 GB DDR4-geheugen
512 GB PCIe SSD-opslag
Behandeld met ASUS Antimicrobial Guard Plus
ASUS-webcamafdekking voor directe privacy
180° plat neerklapbaar scharnier voor diverse toepassingen
Stringent getest op duurzaamheid volgens de Amerikaanse militaire normen
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 2 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-versies | USB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 2.0 Type A |
| Product breedte | 35.97 cm |
| Product gewicht | 1700 g |
| Product hoogte | 1.79 cm |
| Product lengte | 23.25 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711387819364 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | ASUS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90NB10J1-M02TC0 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersfouten |
| Verpakkingsinhoud | Laptop incl. Oplader |
| Sound technology | SonicMaster |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 42 Wh |
| Vermogen | 45 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Helderheid | 250 |
| Schermgrootte | 15.6 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711387819364 |
| Kleur | Blauw |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Materiaal | Kunststof |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 1 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR4 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam, Nederland |
| Fabrikant Naam | ASUSTeK Computer Inc. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | SchermlezersTekst-naar-spraaksoftwareBrailleleesregelEye-tracking systemenVergrotingssoftware |
| Wifi vereist |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.1 |
| WIFI | Ja, 802.11ac (WiFi 5) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.6 |
| Processor implementatie | i5-1334U |
| Type computer processor | Intel Core i5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Intel Iris Xe Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |