ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
De ASUS TUF Gaming VG27AQL1A is een QHD monitor voor competitieve gamers. Door de resolutie van 2560 bij 1440 game je met 2 keer scherpere beelden dan full hd, terwijl je videokaart minder belast wordt dan bij 4K. Het scherm heeft een verversingssnelheid van 144Hz en 170Hz als je hem overklokt. Free...
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 07-08-2024
Vind de beste deal voor ASUS TUF Gaming VG27AQL1A
De ASUS TUF Gaming VG27AQL1A is een QHD monitor voor competitieve gamers. Door de resolutie van 2560 bij 1440 game je met 2 keer scherpere beelden dan full hd, terwijl je videokaart minder belast wordt dan bij 4K. Het scherm heeft een verversingssnelheid van 144Hz en 170Hz als je hem overklokt. Freesync of G-Sync matcht deze verversingssnelheid met de fps van je GPU, wat zorgt voor een vloeiende weergave van je games. Daarnaast voorkomt de 1ms reactietijd ghosting. De Asus VG27AQL1A is niet alleen scherp en snel, maar heeft ook een goede kleurweergave. Dankzij het IPS paneel, 10-bit kleurdiepte, 130% sRGB dekking en Display HDR 400 ervaar je levendige en realistische kleuren. HDR zorgt ook voor een hoge helderheid, waardoor je het scherm goed ziet in fel verlichte ruimtes. Het beeldscherm is op elke manier verstelbaar, voor een comfortabele houding.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Gaming, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 2
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 400 cd/m2
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 109 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Mat
Type HDR DisplayHDR 400, HDR10
Verversingssnelheid 170 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 26 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 6,91 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,5 cm
Breedte bezel (schermrand) 8 mm
Diepte 21,5 cm
Gewicht 6,6 kg
Hoogte 53,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm