Asus ExpertBook B1400CEAE-EK0252R -14 inch Laptop
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 28-09-2021
Vind de beste deal voor Asus ExpertBook B1400CEAE-EK0252R -14 inch Laptop
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
De zakelijke Asus Expertbook B1400CEAE-EK0252R levert iedere dag de optimale prestaties, zodat jij zorgeloos je ding kan doen. Met zijn Intel Core I5-1135G7 processor en zijn 256 GB SSD is geen enkele taak te groot voor de Asus Expertbook B1400CEAE-EK0252R. Doordat de Asus Expertbook B1400CEAE-EK0252R is uitgerust met een 14.0" Full HD beeldscherm, houdt je altijd het overzicht. De Asus Expertbook B1400CEAE-EK0252R is standaard uitgerust met een Intel Iris Xe Graphics grafische kaart en Windows 10 pro, waardoor je van alle gemakken bent voorzien.
Aansluitingen
Aantal usb 2.0-poorten 1
Aantal USB4 Gen 2 x 1 Type C Geen
Aantal USB4 Gen 2 x 2 Type C Geen
Aantal USB4 Gen 3 x 1 Type C Geen
Aantal USB4 Gen 3 x 2 Type C Geen
DisplayPort Geen
HDMI 1
Totaal aantal usb-poorten 4
Afmetingen
Breedte 32,3 cm
Diepte 21,6 cm
Hoogte 1,9 cm
Product gewicht 1450 gram
Artikelinformatie
Artikelnummer 90NX0421-M03150
EAN 4711081144380
Refurbished
Type laptop Windows Laptop
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakkingsinhoud Laptop Netspanningsadapter
Batterij
Batterijcapaciteit (Wh) 42 Wh
Beeldscherm
Schermgrootte 14 inch
Schermresolutie 1920 x 1080 pixels
Touchscreen
Type paneel TN
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows 10 Pro
Eigenschappen
Kleur Zwart
Laptop-productopties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam | Vingerafdruklezer
Geheugen
Intern geheugen 8 GB
Type intern geheugen DDR4
Introductie en ondersteuning
Taal handleiding Universeel
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor gehele functionaliteit
Compatibel met Informatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist Informatie niet beschikbaar
Kan zelfstandig met internet verbinden
Mobiele data verbinding mogelijk Informatie niet beschikbaar
Netwerkverbindingen
Wifi Ja, 802.11ac
Opslag
Kaartlezer Micro SD
Totale opslagcapaciteit 256 GB
Type opslag SSD
Processor
Kloksnelheid 2,4 GHz (max. 4,2 GHz)