Laagste prijs bekijken?
Asus Vivobook 16 X1605va-sh1961w - 16.0 Inch Core™ I7 I7-13620h Gb 512 Uhd Graphics
X
De ASUS Vivobook 16 X1605VA-SH1961W is een krachtige en veelzijdige laptop die ideaal is voor zowel werk, studie als entertainment. Dankzij het ruime 16-inch WUXGA-scherm (1920 × 1200) met 16:10 beeldverhouding beschik je over extra verticale werkruimte, wat zorgt voor een prettige en efficiënte geb...
De ASUS Vivobook 16 X1605VA-SH1961W is een krachtige en veelzijdige laptop die ideaal is voor zowel werk, studie als entertainment. Dankzij het ruime 16-inch WUXGA-scherm (1920 × 1200) met 16:10 beeldverhouding beschik je over extra verticale werkruimte, wat zorgt voor een prettige en efficiënte gebruikerservaring bij multitasking en productiviteit.
De laptop wordt aangedreven door een Intel Core i7-13620H processor in combinatie met 16 GB werkgeheugen. Hierdoor werk je soepel met meerdere programma’s tegelijk, zoals Office-applicaties, webbrowsers en lichte creatieve software. De snelle 512 GB SSD zorgt daarnaast voor korte opstarttijden en voldoende opslagcapaciteit voor al je bestanden.
Ook op het gebied van gebruiksgemak scoort deze laptop hoog. Het verlichte toetsenbord met numeriek gedeelte maakt typen comfortabel, terwijl Wi-Fi 6E zorgt voor een snelle en stabiele internetverbinding. De antimicrobiële coating op veelgebruikte oppervlakken helpt bovendien bij het verminderen van bacteriegroei, wat bijdraagt aan een hygiënisch gebruik.
Specificaties
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 1 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 1 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-versies | USB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type C |
| Product breedte | 35.87 cm |
| Product gewicht | 1880 g |
| Product hoogte | 1.99 cm |
| Product lengte | 24.95 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711387955895 |
| Merk | ASUS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90NB10N3-M02E60 |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Verpakkingsinhoud | Laptop en stroomadapter |
| Sound technology | SonicMaster |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 50 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 300 |
| Schermgrootte | 16 Inch |
| Screen technologie | OLED |
| Touchscreen | |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 4711387955895 |
| Kleur | Zwart |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcam |
| Materiaal | Kunststof |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 1 |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Maximum intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR4 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam, Nederland |
| Fabrikant Naam | ASUSTeK Computer Inc. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Nederlands |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | SysteembesturingssoftwareTekst-naar-spraaksoftwareVergrotingssoftwareSchermlezers |
| Wifi vereist |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | M.2 |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Geen extern geheugenslot |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 10 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.9 |
| Processor implementatie | i7-13620H |
| Type computer processor | Intel Core i7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel UHD Graphics |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Asus Vivobook 16 X1605va-sh1961w - 16.0 Inch Core™ I7 I7-13620h Gb 512 Uhd Graphics
X