Laagste prijs bekijken?
Asus Tuf Gaming Vg279q5r - 27 Inch Full Hd Fast Ips
X
68,6 cm (27") LED Fast IPS Full HD 1920 x 1080 Pixels 16:9 200 Hz 1 ms 300 cd/m² 1000:1 AMD FreeSync Knippervrije technologie E 21 kWu 21 W
68,6 cm (27") LED Fast IPS
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 2 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 2.0 |
| Type aansluiting | DisplayPort |
| USB-C voeding |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 200 Hz |
| Scherm responstijd | 1 milliseconde |
| Type sync | FreeSync |
| EAN | 4711387959220 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.3 |
| Vermogen | 21 W |
| Waarde energielabel | E |
| Afmetingen zonder voet | 615 x 364 x 38 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 14.40 cm |
| Product gewicht | 5.40 kg |
| Product hoogte | 43.50 cm |
| Product lengte | 69.20 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Gaming |
| Hoogte instelbaar | |
| Inclusief monitor voet | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 75mm x 75mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam |
| Fabrikant Naam | ASUS Europe B.V. |
| AdobeRGB | Meer dan 100% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| HDR | |
| Helderheid | 300 |
| Kijkhoek | 178 |
| sRGB | 100% |
| Type HDR | HDR 10 |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711387959220 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Introductie | 2026 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | ASUS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90LM0BS0-B01E71 |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Taal handleiding | Universeel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 144 mm |
| Verpakking hoogte | 435 mm |
| Verpakking lengte | 692 mm |
| Verpakkingsgewicht | 5.4 kg |
| Verpakkingsinhoud | Monitor |