Laagste prijs bekijken?
Asus Tuf Gaming Vg259qmr5a - 24.5 Inch 1920 X 1080 (full Hd) 1 Ms 310 Hz
X
62,2 cm (24.5") LCD Fast IPS Full HD 1920 x 1080 Pixels 16:9 310 Hz 1 ms 300 cd/m² 1000:1 NVIDIA G-SYNC AMD FreeSync Knippervrije technologie E 18 kWu 16 W
62,2 cm (24.5") LCD Fast IPS
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | 1 |
| Aantal Displayport 1.4 | 1 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 2 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 2.0 |
| Type aansluiting | DisplayPort |
| Type input/output | Displayport 1.4 |
| USB-C voeding |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 24.5 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 300 Hz |
| Scherm responstijd | 1 milliseconde |
| Type sync | FreeSyncG-Sync compatible |
| EAN | 4711387984710 |
| Vermogen | 16 W |
| Waarde energielabel | E |
| Afmetingen zonder voet | 559 x 329 x 62 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 55.90 cm |
| Product gewicht | 3.40 kg |
| Product hoogte | 40.10 cm |
| Product lengte | 17.40 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Gaming |
| Hoogte instelbaar | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Ingebouwde microfoon |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Paasheuvelweg 25, 1105 BP Amsterdam |
| Fabrikant Naam | ASUS Europe B.V. |
| AdobeRGB | 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1000:1 |
| HDR | |
| Helderheid | 300 |
| Kijkhoek | 178 |
| sRGB | 99% |
| Type HDR | HDR 10 |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 4711387984710 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2026 |
| Kleur | - |
| Merk | ASUS |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 90LM0BR0-B01O71 |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Inclusief monitor voet | |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 415 mm |
| Verpakking hoogte | 169 mm |
| Verpakking lengte | 624 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4937 g |
| Verpakkingsinhoud | Monitor, stroomkabel, DisplayPort-kabel |