Asus ZenBook 14 UX435EAL-KC047T
Extra informatie
Product merk: Asus
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 01-08-2022
Vind de beste deal voor Asus ZenBook 14 UX435EAL-KC047T
Accu
Aantal batterij cellen 3
Accu/batterij technologie Lithium-ion
Maximale accu/batterijduur 8 uren
Audio
Aantal speakers 2
Geluidsweergave Stereo
Ingebouwde luidsprekers
Ingebouwde microfoon
Merk van ingebouwde computer luidsprekers Harman Kardon
Bedrade verbindingen
Aantal female standaard usb-A poorten 1
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb-aansluitingen 3
DisplayPort-aansluiting
HDMI-aansluiting
Hoofdtelefoon aansluiting
Protocol Female usb-C poort Thunderbolt Alternatieve Modus, USB, USB elektriciteit
Thunderbolt-aansluiting
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Usb versie Female usb-C poort 3.2
Usb-aansluiting
Versie female HDMI Type A poort 2.0
Versie female standaard usb-A poort 3.2
VGA-aansluiting
Beeldscherm
Adaptive Sync
Beeldscherm kwaliteit Middenklasse
Helderheid 400 cd/m2
Paneeltype IPS paneel
Reflectie scherm Anti reflecterend
Schermdiagonaal 14 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Verversingssnelheid 60 Hz
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows
Taal besturingssysteem Meerdere talen in te stellen
Versie van Windows OS Windows 10 Home
Beveiliging
Infrarood camera
Kensington slot
TPM (Trusted platform module)
Veiligheidsklasse Basisklasse
Vingerafdruk-identiteitssensor
Windows Hello
Draadloze verbindingen
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Geheugenkaartlezer
Mobiele dataconnectie Geen
Wifi standaarden Wireless AX
Extra fabrieksgarantie
Fabrieksgarantie
Fysieke eigenschappen
Bouwkwaliteit Topklasse
Breedte 31,93 cm
Diepte 20,17 cm
Gewicht 0,98 kg
Hoogte 1,56 cm
Kleur Grijs
Materiaal Metaal
Militair getest
Model laptop Laptop
Type metaal Aluminium, Magnesiumlegering
Gebruik
Snelheidsklasse Topklasse
Opslag
Aantal SSD's 1
Opslagcapaciteit van SSD 1000 GB
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Type harde schijf M.2, NVMe, PCIe
Type opslag SSD
Optische drive
Optische drive beschikbaar
Processor
Cachegeheugen 12 MB
Kloksnelheid 2,8 GHz
Processor Intel Core i7
Processor codenaam Tiger lake U
Processor kernen Quad core (4)
Processor-nummer 1165G7
Turbo snelheid 4,7 GHz