Asus Tuf Gaming Vg27vqm1b - 27 Inch 1920 X 1080 (full Hd) 1 Ms 280 Hz
ASUS VG27VQM1B. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-monta...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Asus Tuf Gaming Vg27vqm1b - 27 Inch 1920 X 1080 (full Hd) 1 Ms 280 Hz
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
ASUS VG27VQM1B. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 1920 x 1080 Pixels, HD type: Full HD, Display technologie: LCD, Beeldoppervlakte: Mat, Responstijd: 1 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde luidsprekers. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart Gamen 68,6 cm (27") LCD Fast VA Full HD 1920 x 1080 Pixels 16:9 280 Hz 1 ms 250 cd/m² 4000:1 AMD FreeSync Knippervrije technologie E 21 kWu 23 W