Samsung ViewFinity S8 LS32B800PXPXEN
Combineer productiviteit met comfortabel werken in een haarscherpe resolutie op de Samsung ViewFinity S8 LS32B800PXPXEN 32 inch 4K usb C monitor. De 4K resolutie is 2 keer scherper dan QHD en 4 keer scherper dan full hd, waardoor zelfs de kleinste details duidelijk in beeld komen. Wanneer je met fot...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung ViewFinity S8 LS32B800PXPXEN
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Combineer productiviteit met comfortabel werken in een haarscherpe resolutie op de Samsung ViewFinity S8 LS32B800PXPXEN 32 inch 4K usb C monitor. De 4K resolutie is 2 keer scherper dan QHD en 4 keer scherper dan full hd, waardoor zelfs de kleinste details duidelijk in beeld komen. Wanneer je met foto's en video's aan de slag gaat, zoom je op de kleinste details in met dezelfde scherpte. Naast de 4K resolutie heeft de monitor DisplayHDR 600 ondersteuning en het DCI-P3 kleur profiel. Zo komen alle kleuren en beelden helder en scherp over. Doe je vooral kantoorwerk? Ook dan biedt de 4K resolutie een extra voordeel. Omdat je meer pixels tot je beschikking hebt, heb je meer schermruimte voor het openen van vensters en programma's. Daarnaast organiseer je het hele bureau gemakkelijk via de usb C poort. Deze poort verzendt beeldsignalen, zet data over en laadt je apparaat op met een vermogen van 90 watt. Daarnaast kantel, draai en verstel je de monitor in de hoogte voor het instellen van een ergonomische zithouding. Hiermee voorkom je nek- en rugklachten en ga je comfortabel aan het werk.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female RJ-45 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 3
Aantal HDMI poorten 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3840 x 2160
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 350 cd/m2
Kijkafstand 51 - 136 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte DCI-P3
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 137,6 ppi
Reactietijd 5 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3840 pixels
Resolutie hoogte 2160 pixels
Schermdiagonaal 32 inch
Scherpte 4K (UHD)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Mat
Type HDR DisplayHDR 600
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse G
Energiekosten per jaar 19,27 euro
Energieverbruik actief 33 W
Energieverbruik per 1000h 33 kWh
Energieverbruik per jaar 48,18 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 71,6 cm
Curved
Diepte 21,1 cm
Gewicht 7,5 kg
Hoogte 58 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 933925
Fabrikantcode LS32B800PXPXEN
Garantie 2 jaar
Merk Samsung
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-C kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm