Samsung LC34G55TWWUXEN Odyssey G5
Met de lichte kromming in het scherm lijkt het net of je in de game zit op de Samsung LC34G55TWWUXEN 34 inch curved QHD HDR monitor. Met de QHD resolutie game je 2 keer scherper dan in full hd. Hierdoor zijn de beelden veel scherper, levendiger en duidelijker. De monitor is uitgerust met HDR 10 tech...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 15-11-2024
Vind de beste deal voor Samsung LC34G55TWWUXEN Odyssey G5
Met de lichte kromming in het scherm lijkt het net of je in de game zit op de Samsung LC34G55TWWUXEN 34 inch curved QHD HDR monitor. Met de QHD resolutie game je 2 keer scherper dan in full hd. Hierdoor zijn de beelden veel scherper, levendiger en duidelijker. De monitor is uitgerust met HDR 10 technologie, waardoor je van levensechte kleuren geniet tijdens het gamen. Neem bijvoorbeeld de Engelse landschappen in Assassin¿s Creed Valhalla, of het futuristische Night City in Cyberpunk 2077, die zo helemaal tot leven komen. Met een verversingssnelheid van 144 Hertz en 1ms reactietijd game je vloeiend, ook in grafisch uitdagende scènes. Heb je AMD videokaart? Dan zorgt de FreeSync technologie ervoor dat deze synchroon loopt met je monitor en jij zonder haperingen je games speelt.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 2500
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 110 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 38 W
Energieverbruik standby 0,5 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 10,08 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 80,7 cm
Breedte bezel (schermrand) 4,6 mm
Diepte 27,3 cm
Gewicht 5,6 kg
Hoogte 47,5 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm