Laagste prijs bekijken?
Samsung Odyssey Oled G5 G50f Ls27fg502suxen - 27 Inch Qhd 2560 X 1440 Pixels
X
Samsung 27" Odyssey G5 G50F QHD 180Hz Gaming Monitor. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: OLED, Responstijd: 0,03 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kl...
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Achteraf betalen mogelijk
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Samsung 27" Odyssey G5 G50F QHD 180Hz Gaming Monitor. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Quad HD, Display technologie: OLED, Responstijd: 0,03 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. VESA-montage. Kleur van het product: Zwart
68,6 cm (27") OLED OLED
| Aantal Displayport 1.2 | 1 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | 1 |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 2.0 |
| Type aansluiting | HDMIDisplayPort |
| Type input/output | DisplayPort 1.2 |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1440 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | OLED |
| Touchscreen | |
| Type OLED | QD OLED |
| Beeldscherm verversing snelheid | 180 Hz |
| Scherm responstijd | 0.03 milliseconde |
| Type sync | G-Sync compatibleFreeSync |
| EAN | 8806097684046 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 28 W |
| Waarde energielabel | G |
| Afmetingen zonder voet | 609.9 x 57 x 359.3 mm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 60.99 cm |
| Product gewicht | 3.30 kg |
| Product hoogte | 46.38 cm |
| Product lengte | 23.45 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Gaming |
| Geschikt voor console gaming | |
| Hoogte instelbaar | |
| Inclusief monitor voet | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | Niet van toepassing |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Geen besturingssysteem |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Einsteinstra�e 174, 81677 M�nchen, Germany |
| Fabrikant Naam | Samsung Electronics Co., Ltd. |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 1000000:1 |
| DCI P-3 Kleurdekking | 95%-99% |
| HDR | |
| Helderheid | 200 |
| Kijkhoek | 178 |
| Kleurechtheid | DCI P-3 kleurdekking |
| sRGB | Minder dan 99% |
| Type HDR | HDR 10 |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 8806097684046 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2025 |
| Kleur | - |
| Merk | Samsung |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LS27FG502SUXEN |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 420 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 780 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4600 g |
| Verpakkingsinhoud | - |
Samsung Odyssey Oled G5 G50f Ls27fg502suxen - 27 Inch Qhd 2560 X 1440 Pixels
X