Samsung Odyssey G9 Lc49g95tsspxen - 49 Inch 3440 X 1440 (uw Quad Hd) 1 Ms 240 Hz
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 30-06-2024
Vind de beste deal voor Samsung Odyssey G9 Lc49g95tsspxen - 49 Inch 3440 X 1440 (uw Quad Hd) 1 Ms 240 Hz
bSchermdiagonaal:/b 49 inchbr
bResolutie:/b WQHD (3440 x 1440)br
bSchermtype:/b VA (Vertical Alignment)br
bReactietijd:/b 1 msbr
bVerversingssnelheid:/b 240 Hzbrbr
De LC49G95TSSPXEN beschikt over een zeer lage input lag van 1 ms en 240 Hz RapidCurve voorkomt haperingen tijdens het gamen. Zo ben je jouw online concurrenten zelfs in de behendigste games een stap voor en mis je geen enkel detail. De curved monitor is compatibel met G-Sync, waardoor je ook geen last hebt van tearing. Wil je even wat anders doen dan gamen? De Odyssey G9 is zeer geschikt voor multitaskers. Het brede scherm biedt je de mogelijkheid om verschillende vensters tegelijk te openen. Dankzij Picture-by-Picture gebruik je twee bronnen tegelijk en pas je de beeldgrootte naar wens aan. Tot slot is de monitor verstelbaar in allerlei posities.
bDit krijg je erbij:/bbr
Monitor, 1x Handleiding, 1x Netsnoer, 1x DisplayPort-kabel
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal HDMI 2.0 poorten 1
DisplayPort 2
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Algemene eigenschappen
Afmetingen met voet (B/H/D) 114.7 cm / 53.7 cm / 41.6 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 114.7 cm / 36.3 cm / 29.1 cm
Diepte zonder standvoet 29.1cm
Fabrieksgarantie 2jaar
Gewicht 16.7kg
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) LC49G95TSSPXEN
Type apparaat Gaming-monitor
Verpakkingsinhoud Monitor, 1x Handleiding, 1x Netsnoer, 1x DisplayPort-kabel
VESA-standaard 100 x 100 mm
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 240 Hz
FreeSync
G-Sync
Scherm responstijd 1 milliseconde
Connectivity
Aansluitingen 2x DisplayPort, 1x HDMI, 2x USB
Geïntegreerde USB-hub
HDMI-versie 2.0
EAN
EAN 8806094796339
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 45.3 W
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 125cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 49inch
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) G
Energieverbruik per 1.000 uur (HDR) 45kWh
EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) A-G
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 1147.6 x 291 x 363.5 mm
Curved
Product breedte 1147.60 cm
Product gewicht 16700 kg
Product hoogte 537.20 cm
Product lengte 416.40 cm
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 5120 x 1440
Beeldverhouding 32:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Gaming
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 49 Inch
Screen technologie VA
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Monitor, AC, DisplayPort, USB
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
HDR
Helderheid 1000
sRGB Meer dan 100%
Modelgegevens
EAN 8806094796339
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Merk Samsung
Taal handleiding Duits | Engels | Frans | Nederlands | Universeel
Verpakking breedte 1265 mm
Verpakking hoogte 366 mm
Verpakking lengte 481 mm
Overige kenmerken
CE markering Zichtbaar
Gewicht 22600 g
Kleur Zwart
MPN (Manufacturer Part Number) SAMSUNG_805394
Technische eigenschappen
3D
Paneeltype VA (Vertical Alignment)
Synchronisatie-technologie FreeSync
Uitvoering
Geïntegreerde microfoon
Geïntegreerde webcam
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde luidsprekers
Overige kenmerken Eye saver mode, Flicker free, Freesync, HDR1000, G-sync compatible
Pivot-functie
Touchscreen
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 1,07 miljard
Automatische helderheidsaanpassing
Beeldfrequentie 240 Hz
Beeldresolutie WQHD
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 125 cm / 49 inch
Beeldverhouding 32:9
Dynamische contrastverhouding Mega
Helderheid 420cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178°
Kijkhoek verticaal 178°
Led-backlight
Native beeldfrequentie 240Hz
Reactietijd 1ms
Resolutie WQHD 3440 x 1440
Verticale frequentie 240Hz