Samsung LS32A700NWUXEN Monitor Zwart
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-11-2025
Vind de beste deal voor Samsung LS32A700NWUXEN Monitor Zwart
Ervaar een groter beeld, en meer details
UHD-resolutie
Geniet van een miljard kleuren met ongelooflijke diepte
1 miljard kleuren met HDR 10
Ononderbroken concentratie voor optimale productiviteit
Aansluitingen achterzijde
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 2.0
Algemeen
Artikelnummer 372592480
EAN 8806090952555
Belangrijkste kenmerken
Kleur Zwart
Design
Kleur van het product Zwart
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten ENERGY STAR
Eisen aan de omgeving
Relatieve luchtvochtigheid, in bedrijf 10 - 80 procent
Temperatuur, in bedrijf 10 - 40 °C
Energie
AC invoer voltage 100 - 240 V
Kenmerken
Kleur van het product Zwart
Kleur
Minimale systeemeisen
Compatibele besturingssystemen Windows10
Multimedia
Ingebouwde luidsprekers
Overige
Aantal DisplayPorts 1
AMD FreeSync
Beeldscherm vorm Flat
Beeldscherm, aantal kleuren 1,07 miljard kleuren
Beeldschermdiagonaal 81,3 cm (32")
Beeldverhouding 16:9
Breedte ( zonder voet ) 71,6 cm
Breedte apparaat (met standaard) 716,1 mm
Diepte ( zonder voet ) 4,13 cm
Diepte apparaat (met standaard) 193,5 mm
DisplayPort versie 1.2
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 51 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 39 kWu
Game modus
Gewicht (met standaard) 6,1 kg
Gewicht (zonder voet) 5 kg
Grootte beeld (horizontaal) 69,7 cm
Grootte beeld (verticaal) 39,2 cm
HD type 4K Ultra HD
HDMI
HDR-ondersteuning
Helderheid (typisch) 300 cd/m²
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10)
Hoek schuine stand bereik -2 - 22°
Hoofdtelefoon uit
Hoogte (zonder voet ) 42,5 cm
Hoogte apparaat (met standaard) 518,5 mm
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde camera
Ingebouwde USB-hub
Kantelbaar
Kijkhoek, horizontaal 178°
Kijkhoek, verticaal 178°
Knippervrije technologie
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega DCR
Markt positionering Thuis
Maximale refresh snelheid 60 Hz
Meegeleverde kabels HDMI
NVIDIA G-SYNC
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
Picture-in-Picture
Pivot hoek -1 - 1°
Resolutie 3840 x 2160 Pixels
Responstijd 5 ms
Scharnier
Schermdiameter in centimeters 80 cm
Soort paneel VA
Staander inbegrepen
Stroomadapter inbegrepen
Type verpakking Doos
Typisch stroomverbruik 39 W
VESA-montage
Voetenkleur Zwart
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 1
Projector
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Typische contrastverhouding 2500:1
Recorder
Verpakking
Breedte verpakking 842 mm
Diepte verpakking 487 mm
Gewicht verpakking 8 kg
Hoogte verpakking 133 mm