Samsung LC24T550FDUXEN Monitor
Samsung LC24T550FDUXEN Monitor
De Samsung LC24T550FDUXEN is een curved Full HD monitor van 24 inch. Het gebogen scherm heeft een curve van 1000R. Hierdoor beweeg je minder met je nek en voorkom je vermoeide ogen. Dankzij de trillingsvrije technologie en blauw-licht filter heb je minder snel last van geïrriteerde ogen, ook als je...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 12-01-2022
Vind de beste deal voor Samsung LC24T550FDUXEN Monitor
De Samsung LC24T550FDUXEN is een curved Full HD monitor van 24 inch. Het gebogen scherm heeft een curve van 1000R. Hierdoor beweeg je minder met je nek en voorkom je vermoeide ogen. Dankzij de trillingsvrije technologie en blauw-licht filter heb je minder snel last van geïrriteerde ogen, ook als je wat langer doorwerkt. De LC24T550 heeft een moderne uitstraling dankzij de dunne schermranden en metalen voet. Je sluit de monitor gemakkelijk aan via displayport, hdmi of vga en werkt de kabels netjes weg dankzij het ingebouwde kabelmanagement. Game je af en toe? Dan zorgt Freesync voor een vloeiende weergave.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 94,82 ppi
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 23,6 inch
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 33 W
Energieverbruik standby 0,3 W