Samsung Ls49a950uipxen - 49 Inch 5120 X 1440 (dqhd) Va Paneel Hoogte Verstelbaar Usb-c 90w
Extra informatie
Product merk: Samsung
Breid jouw werkplek uit met de 49-inch Samsung LS49A950UIPXEN-monitor. Dit brede apparaat is zeer geschikt voor wanneer jij veel moet multitasken voor jouw werk of studie. Dankzij het extra brede scherm met Quad HD-resolutie heb jij namelijk plaats genoeg op jouw scherm om in meerdere programma's tegelijkertijd te werken. Het scherm is draaibaar en in hoogte te verstellen, zodat jij hem volledig naar jouw eigen wensen aanpast voor optimaal gebruik. Het scherm bevat een VA-display, waardoor jij maar liefst 1,07 miljard kleuren in hoge contrasten ervaart. Daarnaast zorgt de combinatie van de 4 ms aan reactietijd en de verversingssnelheid van 120 Hz ervoor dat jij van vloeiende beelden geniet zonder vertragingen of haperingen.
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
Aantal HDMI 2.0 poorten 2
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) 1
Aantal USB-C poorten 1
DisplayPort 1
DVI-D HDCP 1
HDMI 2
Thunderbolt 1
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie Geen aanvullende garantie-informatie
Afmetingen met voet (B/H/D) 119.9 cm / 52.3 cm / 34.9 cm
Afmetingen zonder voet (B/H/D) 119.9 cm / 36.9 cm / 19.4 cm
Diepte zonder standvoet 19.4cm
Fabrieksgarantie 2jaar
Gewicht 14.6kg
Kleur Zwart
Manufacturer Part Number (MPN) LS49A950UIPXEN
Verpakkingsinhoud Monitor, netsnoer, handleiding, HMDI-kabel, USB-c cable
VESA-standaard 100 x 100 mm
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
FreeSync
G-Sync
Scherm responstijd 4 milliseconde
EAN
EAN 8806094771862
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 45 W
Waarde energielabel nieuw 2021 G
Energieverbruik data (EU 2017/1369)
Beeldschermdiagonaal (cm) 125cm
Beeldschermdiagonaal (inch) 49inch
Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) G
EU Energy Efficiency Scale (EU 2017/1369) A-G
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 1199.5 x 193.7 x 369.4 mm
Curved
Product breedte 1199.5 cm
Product gewicht 14600 kg
Product hoogte 523.1 cm
Product lengte 349.7 cm
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 5120 x 1440
Beeldverhouding 32:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Kantoor
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 49 Inch
Screen technologie VA
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Stroomkabel.
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte QHD (1440p)
Categorieën Monitoren Computer Zakelijke monitoren
Merk Samsung
Opties Curved, UltraWide, Ingebouwde speakers, Blauw licht filter, Met USB Hub, HDR
Schermgrootte 49 inch (124,5 cm)
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Blauw licht filter
HDR
Helderheid 350
Kijkhoek 178
sRGB Meer dan 100%
Type HDR HDR 400
Modelgegevens
EAN 8806094771862
Merk Samsung
Reparatie type Carry-in
Taal handleiding Engels
Verpakking breedte 1330 mm
Verpakking hoogte 500 mm
Verpakking lengte 330 mm
Overige kenmerken
CE markering Zichtbaar
Draagbaar
Gewicht 20100 g
Ingebouwde accu
Kleur Zwart
Micro DisplayPort Geen
Micro HDMI Geen
MPN (Manufacturer Part Number) LS49A950UIPXEN
Technische eigenschappen
Paneeltype VA (Vertical Alignment)
Power delivery (Port 1) 90W
Type apparaat Monitor
USB-C powered
Uitvoering
Aansluitingen 1x DP 1.4, 2x HDMI 2.0 , 1x HP, 3x USB3.0, 1x RJ45, 1x USB-c 90W
Curved scherm
DisplayPort Version 1.4
Geïntegreerde microfoon
Geïntegreerde USB-hub
Geïntegreerde webcam
HDMI Version 2.0
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde luidsprekers
Pivot-functie
Touchscreen
Vermogen luidspreker(s) 2x 5W
Uitvoering beeld
Aantal kleuren 1,07 miljard
Beeldfrequentie 120 Hz
Beeldresolutie QHD
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 125 cm / 49 inch
Beeldverhouding 32:9
Color space (Adobe RGB) 92%
Color space (DCI-P3) 95%
Color space (sRGB) 125%
Contrastverhouding 3.000:1
Dynamische contrastverhouding 3.000:1
Helderheid 350cd/m²
Kijkhoek horizontaal 178°
Kijkhoek verticaal 178°
Native beeldfrequentie 144Hz