Laagste prijs bekijken?
Samsung Galaxy Tab A11 Plus 11 inch 128GB Wifi + 5G Grijs
X
If you are looking for new market trending items, we present the Tablet Samsung SM-X236BZAREUB 11" 128 GB Grey 8 GB RAM! Type: Tablet Product with plug: Yes Characteristics: Mobile network connection Front-facing camera Automatic focus Card Reader Panda Glass RAM Memory: 6 GB RAM 8 GB RAM D...
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Topprijzen voor merk producten
Momenteel niet leverbaar
Achteraf betalen mogelijk
If you are looking for new market trending items, we present the Tablet Samsung SM-X236BZAREUB 11" 128 GB Grey 8 GB RAM!
| Accu/batterij capaciteit in mAh | 7040 mAh |
| Draadloos opladen | |
| Snel laden functionaliteit |
| Aantal pixels frontcamera | 8 Megapixel |
| Camera | |
| Inclusief flitser frontcamera | |
| Inclusief frontcamera | |
| Megapixels | 8 Megapixel |
| A-GPS | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| GPS | |
| Inclusief NFC | |
| Netwerktechnologieën | 5G |
| Type input/output | 3.5 mm jackUSB-C |
| WIFI |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Scherm afmetingen | 11 in |
| Type scherm | TFT |
| EAN | 8806097854845 |
| AI functionaliteit | |
| Inclusief gezichtsherkenning | |
| Inclusief spraakbesturing | |
| Inclusief vingerafdrukscanner | |
| IP-certificering | Geen IP certificering |
| Elektronisch adres fabrikant | https://www.samsung.com/nl/support/contact/ |
| Fabrikant Adres | 129 Samsung-ro, Yeongtong-gu, Suwon-si, Gyeonggi-do, Republic of Korea |
| Fabrikant Naam | Samsung Electronics Benelux B.V. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 12 maanden na introductiedatum |
| Geluidsweergave | Surround |
| Kleur | Grijs |
| Verpakking breedte | 176 mm |
| Verpakking hoogte | 30 mm |
| Verpakking lengte | 266 mm |
| Verpakkingsgewicht | 673 g |
| Water of stofdicht |
| App werkt op besturingssyteem | Android |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Extern geheugenslot | Y |
| Maximum card capaciteit | 2 TB |
| Opslagcapaciteit | 128 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Inclusief adapter(s) | |
| Inclusief pen | |
| Maximum vermogen voor opladen | 25 W |
| Minimum vermogen voor opladen | 15 |
| Paper Tablet | |
| Taal handleiding | UniverseelDuitsNederlandsEngelsFrans |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Waarde energielabel | E |
| Processor configuratie | Octa core (8) |
| RAM geheugen | 6 GB |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 8806097854845 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Samsung |
| Model | 54845 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SM-X236BZAREUB |
| Reparatie type | Pick-up en returnCarry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Tablet |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Simkaartslot |
| Operatingsysteem | Android 16 |