Samsung LS27BM500EUXEN Smart Monitor M5
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 06-02-2024
Vind de beste deal voor Samsung LS27BM500EUXEN Smart Monitor M5
Uitgebreide mogelijkheden
Met deze Smart monitor maak je eenvoudig gebruik van verschillende mogelijkheden. De monitor beschikt namelijk over knippervrije technologie, blauw-licht-technologie, game modus en SmartThings app ondersteuning. Ook is het mogelijk om de monitor op te hangen of aan een monitor standaard te vestigen met de 100 x 100mm VESA mounting.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 2
Geschikt voor Daisy Chaining
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 2.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kijkafstand 51 - 136 m
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 82 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type anti-reflectie Anti glare
Type HDR HDR10
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 23,56 euro
Energieverbruik actief 26 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 38 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,6 cm
Breedte bezel (schermrand) 5 mm
Diepte 19,4 cm
Gewicht 4,8 kg
Hoogte 45,5 cm
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Geluidssysteem Stereo
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Via Coolblue
Artikelnummer 903596
Fabrikantcode LS27BM500EUXEN
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel
Standaard niet meegeleverd Displayport kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm