Samsung LS27AG300NRXEN Monitor
Samsung LS27AG300NRXEN Monitor
Ga voor supersnel Ben jij er klaar voor om af te rekenen met je vijanden, haperingen en blur? De snellere vernieuwingsfrequentie van 144 Hz zorgt ervoor dat het beeld nog vaker per seconde wordt bijgewerkt, zodat zelfs de snelste spelers nu bij het gamen helemaal los kunnen gaan. Haperende en onsch...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 28-11-2025
Vind de beste deal voor Samsung LS27AG300NRXEN Monitor
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Ga voor supersnel
Ben jij er klaar voor om af te rekenen met je vijanden, haperingen en blur? De snellere vernieuwingsfrequentie van 144 Hz zorgt ervoor dat het beeld nog vaker per seconde wordt bijgewerkt, zodat zelfs de snelste spelers nu bij het gamen helemaal los kunnen gaan. Haperende en onscherpe beelden behoren voorgoed tot het verleden.
Reacties gemeten in milliseconden
Blijf in je bubbel en ga voor goud
Zet al je tegenstanders buitenspel
overzicht = volledige overwinning
Open vizier, overwinning in zicht
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
DisplayPort 1
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 144 Hz
FreeSync
Freesync Premium
G-Sync
Scherm responstijd 1 milliseconde
EAN
EAN 8806094672237
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.3
Vermogen 20 W
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 618.2 x 92.2 x 377.2 mm
Curved
Product breedte 618.2 cm
Product gewicht 5300 kg
Product hoogte 520.5 cm
Product lengte 231.1 cm
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Gaming
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 27 Inch
Screen technologie VA
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Monitor Stroomkabel
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte Full HD (1080p)
Categorieën Monitoren Computer Gaming monitoren
Opties Ergonomisch
Schermgrootte 27 inch (69 cm)
Serie Samsung Odyssey
Verversingssnelheid 144 Hz
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Helderheid 250
sRGB Minder dan 99%
Modelgegevens
EAN 8806094672237
Merk Samsung
Taal handleiding Universeel
Verpakking breedte 704 mm
Verpakking hoogte 218 mm
Verpakking lengte 464 mm