Samsung LS27A600NWUXEN Monitor Zwart
Samsung S27A600NWU. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: 2K Ultra HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0 / 3.2 Gen...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 30-10-2024
Vind de beste deal voor Samsung LS27A600NWUXEN Monitor Zwart
Samsung S27A600NWU. Beeldschermdiagonaal: 68,6 cm (27"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: 2K Ultra HD, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
Aansluitingen achterzijde
Aantal HDMI-poorten 1
Algemeen
Artikelnummer 372592478
EAN 8806090952623
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Flat
Beeldschermdiagonaal 68,6 cm (27")
Display technologie LCD
HD type 2K Ultra HD
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Resolutie 2560 x 1440 Pixels
Belangrijkste kenmerken
Kleur Zwart
Certificaten
Certificering CE
Design
Certificering CE
Kleur van het product Zwart
Energie
Energie-efficiëntieschaal A tot G
Gewicht en omvang
Breedte verpakking 686 mm
Diepte verpakking 450 mm
Hoogte verpakking 171 mm
Kenmerken
Kleur van het product Zwart
Kleur
Overige
Aantal DisplayPorts 1
Aantal upstream-poorten 4
AMD FreeSync
Beeldscherm, aantal kleuren 1,07 miljard kleuren
Bereik kantelhoek -2 - 25°
Breedte ( zonder voet ) 61,5 cm
Breedte apparaat (met standaard) 615,5 mm
Diepte ( zonder voet ) 4,27 cm
Diepte apparaat (met standaard) 196,4 mm
Draaibaar
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 32 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 21 kWu
Game modus
Gewicht (met standaard) 6,4 kg
Gewicht verpakking 8,1 kg
HDMI
Helderheid (typisch) 300 cd/m²
Hoofdtelefoon uit
Hoogte (zonder voet ) 36,8 cm
Hoogte apparaat (met standaard) 551,9 mm
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
In hoogte verstelbaar 12 cm
Ingebouwde USB-hub
Kantelbaar
Kijkhoek, horizontaal 178°
Kijkhoek, verticaal 178°
Knippervrije technologie
Maximale refresh snelheid 75 Hz
Meegeleverde kabels HDMI, LAN (RJ-45), USB Type-C
Paneelmontage-interface 100 x 100 mm
Pivot hoek -2 - 92°
Responstijd 5 ms
Scharnier
Schermdiameter in centimeters 68 cm
Soort paneel IPS
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (typisch) 21 W
Vermogensverbruik (max) 0,3 W