Samsung LS24A600NWUXEN Monitor Zwart
Samsung S24A600NWU. Beeldschermdiagonaal: 61 cm (24"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Wide Quad HD+, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0 / 3.2 Gen...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 16-09-2022
Vind de beste deal voor Samsung LS24A600NWUXEN Monitor Zwart
Samsung S24A600NWU. Beeldschermdiagonaal: 61 cm (24"), Resolutie: 2560 x 1440 Pixels, HD type: Wide Quad HD+, Display technologie: LCD, Responstijd: 5 ms, Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9, Kijkhoek, horizontaal: 178°, Kijkhoek, verticaal: 178°. Ingebouwde USB-hub, Versie USB-hub: 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montage, In hoogte verstelbaar. Kleur van het product: Zwart
Aansluitingen achterzijde
Aantal HDMI-poorten 1
HDMI versie 1.4
Algemeen
Artikelnummer 372592475
EAN 8806090952609
Beeldscherm
Beeldscherm vorm Flat
Beeldscherm, aantal kleuren 1,07 miljard kleuren
Beeldschermdiagonaal 61 cm (24")
Beeldverhouding 16:9
Display technologie LCD
HD type Wide Quad HD+
HDR-ondersteuning
Helderheid (typisch) 300 cd/m²
High Dynamic Range (HDR)-technologie High Dynamic Range 10 (HDR10)
Kijkhoek, horizontaal 178°
Kijkhoek, verticaal 178°
Marketingnaam dynamische contrastratio Mega Contrast
Maximale refresh snelheid 75 Hz
Oorspronkelijke beeldverhouding 16:9
Resolutie 2560 x 1440 Pixels
Responstijd 5 ms
Schermdiameter in centimeters 61 cm
Soort paneel IPS
Typische contrastverhouding 1000:1
Belangrijkste kenmerken
Kleur Zwart
Camera
Kijkhoek, verticaal 178°
Design
Kleur van het product Zwart
Markt positionering Thuis
Duurzaamheid
Duurzaamheidscertificaten CE
Energie
Energieverbruik (HDR) per 1000 uur 22 kWu
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur 18 kWu
Stroomverbruik (in standby) 0,5 W
Stroomverbruik (indien uit) 0,3 W
Typisch stroomverbruik 18 W
Ergonomie
Draaibaar
Hoek schuine stand bereik -2 - 25°
Horizontaal draaibaar -30 - 30°
In hoogte verstelbaar 12 cm
Kantelbaar
Paneelmontage-interface 75 x 75 mm
Picture-in-Picture
Pivot hoek -2 - 92°
Scharnier
VESA-montage
Gewicht en omvang
Breedte ( zonder voet ) 54,2 cm
Breedte apparaat (met standaard) 542,3 mm
Diepte ( zonder voet ) 4,13 cm
Diepte apparaat (met standaard) 196,4 mm
Gewicht (zonder voet) 4,9 kg
Hoogte (zonder voet ) 32,7 cm
Hoogte apparaat (met standaard) 530,8 mm
Inhoud van de verpakking
Meegeleverde kabels AC, HDMI, USB
Kenmerken
Kleur van het product Zwart
Kleur
Multimedia
Ingebouwde camera
Ingebouwde luidsprekers
Overige
AMD FreeSync-type FreeSync
HDMI-kabellengte 1,5 m
Versie USB-hub 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Poorten & interfaces
Aantal DisplayPorts 1
Aantal HDMI-poorten 1
DisplayPort versie 1.2
HDMI
HDMI versie 1.4
Hoofdtelefoon uit
Ingebouwde USB-hub
Prestatie
AMD FreeSync
Game modus
Knippervrije technologie
NVIDIA G-SYNC
Recorder
Verpakking
Diepte verpakking 416 mm
Gewicht verpakking 6,3 kg
Hoogte verpakking 176 mm