Samsung LS49A950UIU - 49
Samsung LS49A950UIU - 49
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 29-01-2023
Vind de beste deal voor Samsung LS49A950UIU - 49
Of je hem nu gaat inzetten voor gaming of voor grafische vormgeving, de Samsung LS49A950UIU Curved Ultrawide monitor tilt alles naar een hoger niveau. Het 49 Inch beeldscherm biedt enorm veel werk- en gameruimte en heeft bovendien een curve van 1800R, waardoor je helemaal opgaat in je gameplay of design. Met een verversingssnelheid van 120Hz en een reactietijd van 4ms is deze monitor snel genoeg om prettig en vloeiend te gamen. Dankzij de 5K Ultra HD resolutie is je beeld haarscherp en ontgaat je geen enkel detail.
Uitstekende kleurweergave
Aansluitingen:
  • 3x USB 3.1 Gen 1
  • 1x USB C
  • 2x HDMI 2.0
  • 1x DisplayPort 1.4
  • 2x Koptelefoon
  • 1x Ethernet LAN
Aansluitingsmogelijkheden
3,5mm mini-jack (AUX) 2
Aantal usb 2.0-poorten Geen
Aantal usb 3.0-poorten 3
Aantal USB-C poorten 1
DisplayPort 1
DVI
HDMI 2
HDMI 1.4 Geen
HDMI 2.0 2
HDMI 2.1 Geen
Thunderbolt Geen
USB-hub
VGA Geen
Wandmontage VESA 100mm x 100mm
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 120 Hz
FreeSync
FreeSync Premium
G-Sync
G-Sync Compatible
G-Sync Ultimate
Reactietijd 4 ms
Splitscreen
Energieverbruik
Energieverbruik actief 55 Watt
Energieverbruik in stand-by 0,5 W
Waarde Energielabel Nieuw 2021 G
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder standaard (b x h x d) 120 x 36,9 x 19,4 cm cm
Breedte 113 cm
Curved
Diepte 35 cm
Gewicht 14,6 kg
Hoogte 52,3 cm
Kabelmanagement
UltraWide
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldverhouding 32:09
Draaibaar scherm
Garantie 1 jaar
Garantietype Carry-in
In hoogte verstelbaar
Ingebouwde speakers
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Schermgrootte 49 inch
Schermresolutie 5120 x 1440 pixels
Touchscreen
Type gebruik Gaming | Grafische vormgeving
Type paneel VA
Verpakkingsinhoud HDMI kabel - USB C kabel - stroomkabel - handleiding
Kleurweergave- en kwaliteit
Adobe RGB Minder dan 99%
Automatische helderheid
Blauw licht filter
Contrastverhouding 3000:1
DCI P-3 Kleurdekking Geen
HDR
Helderheid 350 cd/m2
Kijkhoek 178 graden
sRGB Meer dan 100%
Type HDR HDR 400
Modelgegevens
EAN 8806092713956
Introductie 2021
Producttaal Universeel
Taal handleiding Universeel
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakking breedte 1320mm
Verpakking hoogte 310mm
Verpakking lengte 500mm