Samsung LF27G35TFWUXEN Odyssey G3
De Samsung LF27G35TFWUXEN Odyssey G3 is een 27 inch curved full hd monitor voor de beginnende gamer. De lichte kromming in het scherm leidt tot een meeslepende game ervaring. Speel je graag snelle games, zoals shooters en race games? Dan zorgen de 144 Hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd erv...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 29-07-2022
Vind de beste deal voor Samsung LF27G35TFWUXEN Odyssey G3
De Samsung LF27G35TFWUXEN Odyssey G3 is een 27 inch curved full hd monitor voor de beginnende gamer. De lichte kromming in het scherm leidt tot een meeslepende game ervaring. Speel je graag snelle games, zoals shooters en race games? Dan zorgen de 144 Hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd ervoor dat je game ervaring vloeiend verloopt. Zo blijf je zelfs in de meest intensieve scènes de baas over je tegenstander.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Bluelight filter
Contrastverhouding 4000
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 82 ppi
Reactietijd 1 ms
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 144 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 25 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 6,63 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 61,7 cm
Breedte bezel (schermrand) 4,6 mm
Diepte 27,8 cm
Gewicht 6,6 kg
Hoogte 60,6 cm
Materiaal Kunststof
Uitstraling Gaming
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm