Laagste prijs bekijken?
Samsung LS27DM502EUXEN Smart M5
X
Deze Samsung Smart M5 LS27DM502EUXEN is perfect voor de harde werker die graag wil ontspannen met een favoriete serie of film. Je zoekt een geschikte monitor om je kantoor of schoolwerk te kunnen doen, maar tussendoor even een aflevering kijken staat ook op je agenda. Deze monitor heeft mogelijkheid...
Deze Samsung Smart M5 LS27DM502EUXEN is perfect voor de harde werker die graag wil ontspannen met een favoriete serie of film. Je zoekt een geschikte monitor om je kantoor of schoolwerk te kunnen doen, maar tussendoor even een aflevering kijken staat ook op je agenda. Deze monitor heeft mogelijkheid om HDR te gebruiken, dit geeft een meer realistische kleurweergave van de monitor.
Deze smart monitor is voorzien van een verversingssnelheid van 60Hz. Deze verversingssnelheid is wat je gemiddeld op een monitor ziet.
Een 27 inch formaat biedt voldoende ruimte en geeft net iets meer werkruimte dan een 24 inch scherm. Met een van de populairste scherm formaten kan je je favoriete films met plezier ervaren. De ingebouwde luidsprekers zorgen ervoor dat je geen speakers hoeft aan te sluiten. Het besturingssysteem van deze monitor is Tizen.
De monitor beschikt over:
De monitor krijgt standaard mee geleverd:
| Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen | Geen |
| Aantal HDMI 1.4 poorten | 2 |
| Aantal HDMI 2.0 poorten | Geen |
| Aantal HDMI 2.1 poorten | Geen |
| Aantal USB 2.0 poorten | 2 |
| Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) | Geen |
| Aantal USB-C poorten | Geen |
| Aantal VGA poorten | Geen |
| HDMI versie | HDMI 1.4 |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | HDMI |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 27 Inch |
| Screen technologie | VA |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Scherm responstijd | 4 milliseconde |
| Type sync | FreeSync |
| EAN | 8806095534480 |
| Energieverbruik in stand -by modus | 0.5 |
| Vermogen | 23 W |
| Waarde energielabel | F |
| Afmetingen zonder voet | 61,55cm x 4,18cm x 36,79cm |
| Kabelmanagement | |
| Product breedte | 61.55 cm |
| Product gewicht | 4.80 kg |
| Product hoogte | 36.79 cm |
| Product lengte | 19.35 cm |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Dagelijks gebruikGaming |
| Geschikt voor console gaming | |
| Hoogte instelbaar | |
| Inclusief monitor voet | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Monitor opties | AfstandsbedieningIngebouwde luidsprekers |
| Smart | |
| Type smart besturingssysteem | Tizen |
| VESA maat | VESA 100mm x 100mm |
| Elektronisch adres fabrikant | https://www.samsung.com/nl/support/contact/ |
| Fabrikant Adres | Evert van de Beekstraat 310, 1118 CX Schiphol |
| Fabrikant Naam | Samsung Electronics Benelux B.V. |
| AdobeRGB | Minder dan 99% |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| Contrast ratio | 30000:1 |
| DCI P-3 Kleurdekking | Geen |
| HDR | |
| Helderheid | 250 |
| Kijkhoek | 178 |
| sRGB | Geen sRGB ondersteuning |
| Type HDR | HDR 10 |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 8806095534480 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2024 |
| Kleur | - |
| Merk | Samsung |
| MPN (Manufacturer Part Number) | LS27DM502EUXEN |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | EngelsNederlandsUniverseel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 730 mm |
| Verpakking hoogte | 420 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht | 6231 g |
| Verpakkingsinhoud | stroomkabel - hdmi-kabel - usb-c kabel |