Samsung LS27DM502EUXEN Smart M5
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Samsung LS27DM502EUXEN Smart M5
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Belangrijkste kenmerken van de Samsung Smart M5 LS27DM502EUXEN
Deze smart monitor is voorzien van een verversingssnelheid van 60Hz. Deze verversingssnelheid is wat je gemiddeld op een monitor ziet.
Een 27 inch formaat biedt voldoende ruimte en geeft net iets meer werkruimte dan een 24 inch scherm. Met een van de populairste scherm formaten kan je je favoriete films met plezier ervaren. De ingebouwde luidsprekers zorgen ervoor dat je geen speakers hoeft aan te sluiten. Het besturingssysteem van deze monitor is Tizen.
Goed om te weten
  • Deze monitor ondersteunt HDR.
  • Deze monitor is niet in hoogte verstelbaar, maar kan je wel via een VESA ophangsysteem ophangen
  • Deze monitor heeft een VA paneel
  • De monitor heeft geen USB-C aansluiting
  • Er is beschikking tot bluetooth en wifi
Aansluitingen
De monitor beschikt over:
  • Twee USB 2.0 aansluitingen op de monitor.
  • De monitor is voorzien van twee HDMI 1.4 versie aansluitingen.
Standaard mee geleverd
De monitor krijgt standaard mee geleverd:
  • Een HDMI kabel
  • Een afstandsbediening
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen Geen
Aantal HDMI 1.4 poorten 2
Aantal HDMI 2.0 poorten Geen
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten 2
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) Geen
Aantal USB-C poorten Geen
Aantal VGA poorten Geen
HDMI versie HDMI 1.4
Micro DisplayPort Geen
Micro HDMI Geen
Type aansluiting HDMI
Beeldscherm
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Curved
Schermgrootte 27 Inch
Screen technologie VA
Touchscreen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
Scherm responstijd 4 milliseconde
Type sync FreeSync
EAN
EAN 8806095534480
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 23 W
Waarde energielabel F
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 61,55cm x 4,18cm x 36,79cm
Kabelmanagement
Product breedte 61.55 cm
Product gewicht 4.80 kg
Product hoogte 36.79 cm
Product lengte 19.35 cm
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Draagbaar
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Dagelijks gebruikGaming
Geschikt voor console gaming
Hoogte instelbaar
Inclusief monitor voet
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Monitor opties AfstandsbedieningIngebouwde luidsprekers
Smart
Type smart besturingssysteem Tizen
VESA maat VESA 100mm x 100mm
Informatie over de fabrikant
Elektronisch adres fabrikant https://www.samsung.com/nl/support/contact/
Fabrikant Adres Evert van de Beekstraat 310, 1118 CX Schiphol
Fabrikant Naam Samsung Electronics Benelux B.V.
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Automatische helderheid
Blauw licht filter
Contrast ratio 30000:1
DCI P-3 Kleurdekking Geen
HDR
Helderheid 250
Kijkhoek 178
sRGB Geen sRGB ondersteuning
Type HDR HDR 10
Modelgegevens
CE markering Zichtbaar
EAN 8806095534480
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Introductie 2024
Kleur -
Merk Samsung
MPN (Manufacturer Part Number) LS27DM502EUXEN
Reparatie type Carry-in
Taal handleiding EngelsNederlandsUniverseel
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Productveiligheid
Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU Bekijk gegevens
Verpakking
Verpakking breedte 730 mm
Verpakking hoogte 420 mm
Verpakking lengte 120 mm