Samsung LF24T450FQUXEN Monitor
Samsung LF24T450FQUXEN Monitor
De Samsung LF24T450FQUXEN is een 24 inch monitor voor thuiswerkers en kantooromgevingen. Hij is op meerdere manieren verstelbaar. Pas de monitor aan jouw zithouding aan en werk ergonomisch. Je gebruikt de Samsung voor simpele kantoortaken als tekstverwerken, internetten en spreadsheets. Het IPS pane...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 28-01-2025
Vind de beste deal voor Samsung LF24T450FQUXEN Monitor
De Samsung LF24T450FQUXEN is een 24 inch monitor voor thuiswerkers en kantooromgevingen. Hij is op meerdere manieren verstelbaar. Pas de monitor aan jouw zithouding aan en werk ergonomisch. Je gebruikt de Samsung voor simpele kantoortaken als tekstverwerken, internetten en spreadsheets. Het IPS paneel heeft brede kijkhoeken. Zo laat je jouw collega's makkelijk meekijken naar een presentatie die je in elkaar geknutseld hebt. Werk je lang achter elkaar achter je beeldscherm? Dan vermindert het blauw licht filter de kans op geïrriteerde ogen en vermoeidheid. Via het kabelmanagement werk je aansluitkabels uit het zicht en houd je jouw bureau netjes.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 2
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 2
Aantal HDMI poorten 2
Aantal usb-aansluitingen 2
Type usb-aansluiting Standaard usb-A
Versie female standaard usb-A poort 2.0
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Pixel-dichtheid 92 ppi
Reactietijd 5 ms
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 21 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 5,57 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 53,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 1,6 mm
Diepte 33,3 cm
Gewicht 4 kg
Hoogte 37,1 cm
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm