Samsung LC49RG90SSP - 49
Samsung LC49RG90SSP - 49
Schermdiagonaal Schermdiagonaal De schermdiagonaal is de schermmaat gemeten van linksonder naar rechtsboven en uitgedrukt in inches ("), 1 inch staat voor 2,54 cm. 48,8" Soort paneel LCD LCD-paneel LCD-paneel Het type beeldscherm wat wordt gebruikt. TN en IPS (of een afgeleide) zijn de meest gebr...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 24-11-2023
Vind de beste deal voor Samsung LC49RG90SSP - 49
Schermdiagonaal Schermdiagonaal
De schermdiagonaal is de schermmaat gemeten van linksonder naar rechtsboven en uitgedrukt in inches ("), 1 inch staat voor 2,54 cm.
48,8" Soort paneel LCD LCD-paneel LCD-paneel
VA Refreshrate Refreshrate
120Hz Beeldverhouding Beeldverhouding
32:9 Video in Video in
Het type video-aansluiting waarover het apparaat beschikt.
2x DisplayPort, HDMI
Aansluitingsmogelijkheden
Aantal 3,5mm mini-jack (AUX) ingangen 1
Aantal HDMI 1.4 poorten Geen
Aantal HDMI 2.0 poorten 1
Aantal HDMI 2.1 poorten Geen
Aantal USB 2.0 poorten Geen
Aantal USB 3.0 poorten (USB 3.1 Gen 1 Type A) 4
Aantal USB-C poorten Geen
DisplayPort 2
DVI-D HDCP Geen
HDMI 1
Thunderbolt Geen
USB hub
VESA maat VESA 100mm x 100mm
VGA poort Geen
Belangrijk voor gaming
Beeldscherm verversing snelheid 120 Hz
FreeSync
Freesync Premium
G-Sync
G-Sync compatible
G-Sync Ultimate
Scherm responstijd 4 milliseconde
Splitscreen
EAN
EAN 8806094796377
Energieverbruik
Energieverbruik in stand -by modus 0.5
Vermogen 45 W
Waarde energielabel nieuw 2021 G
Fysieke kenmerken
Afmetingen zonder voet 1199.5 x 369.4 x 193.7 mm
Curved
Kabelmanagement
Product breedte 1200 cm
Product gewicht 11.6 kg
Product hoogte 523.1 mm
Product lengte 349.7 mm
UltraWide
Goed om te weten
90 graden kantelbaar
Beeldschermresolutie 5120 x 1440
Beeldverhouding 32:09
Draaibaar scherm
Gebruiker segment Dagelijks gebruik | Gaming | Grafische vormgeving | Kantoor
Hoogte instelbaar
Ingebouwde webcam
Kantelbaar
Luidsprekers
Schermgrootte 48.8 Inch
Screen technologie LCD
Touchscreen
Verpakkingsinhoud Monitor Stroomkabel Gebruikershandleiding
Je vindt dit artikel in
Beeldscherpte QHD (1440p)
Opties Curved, UltraWide, Blauw licht filter, Met USB Hub, HDR
Schermgrootte 49 inch (124,5 cm)
Serie Samsung QLED
Verversingssnelheid 120 Hz
Kleurweergave- en kwaliteit
AdobeRGB Minder dan 99%
Automatische helderheid
Blauw licht filter
Contrast ratio 3000:1
HDR
Helderheid 1000
Kijkhoek 178
sRGB Meer dan 100%
Type HDR HDR 10
Modelgegevens
EAN 8806094796377
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Introductie 2023
Merk Samsung
Reparatie type Carry-in
Taal handleiding Universeel
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakking breedte 1327 mm
Verpakking hoogte 318 mm
Verpakking lengte 497 mm