Laagste prijs bekijken?
Samsung Portable SSD T7 - Gray
X
De Samsung T7 Portable SSD 4TB Grijs is een compacte en razendsnelle SSD die je overal gemakkelijk mee naartoe neemt. Met dit snelheidsduiveltje zet je jouw favoriete films en foto's over met 1 gigabyte per seconde, dat is 2 keer sneller dan de T5. Een 4K film van 50 gigabyte staat dus in minder dan...
Momenteel niet leverbaar
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Topprijzen voor merk producten
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
De Samsung T7 Portable SSD 4TB Grijs is een compacte en razendsnelle SSD die je overal gemakkelijk mee naartoe neemt. Met dit snelheidsduiveltje zet je jouw favoriete films en foto's over met 1 gigabyte per seconde, dat is 2 keer sneller dan de T5. Een 4K film van 50 gigabyte staat dus in minder dan een minuut op je SSD. Dit apparaatje is slechts 8,5 centimeter lang en weegt 58 gram. Je doet hem dus gemakkelijk in je jaszak of broekzak. Valt hij hier per ongeluk uit? Geen stress. Dankzij de metalen buitenkant en een valbestendigheid tot 2 meter kan deze SSD tegen een stootje. De T7 werkt op vrijwel elk apparaat met een usb A of usb C poort. Daarnaast is deze externe SSD ook geschikt voor gebruik met iPhone 15, PlayStation 5 en Xbox Series X|S.
| Aanvullende functies | Beveiligd door middel van een wachtwoord | Werkt ook met de Playstation 5 (niet voor het booten, alleen opslaan van games) |
| Kabellengte | 0.50 m |
| Type input/output | USB 3.0 AUSB 2.0 AUSB-C |
| Maximale leessnelheid SSD | 1050 MB/s |
| Maximale schrijfsnelheid SSD | 1000 MB/s |
| Opslagcapaciteit | 4 TB |
| Type beveiliging | Wachtwoord |
| EAN | 8806095423593 |
| Kleur | Grijs |
| Stootvaste behuizing |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade & softwarefouten |
| Game platform | AndroidPCXbox OneXbox Series SMACPlayStation 5WindowsPlayStation 4 |
| Geschikt voor type apparaat | DesktopGameconsoleLaptop |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Samsung House 1000 Hillswood Drive Chertsey, Surrey KT16 0PS United Kingdom |
| Fabrikant Naam | Complies |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geformatteerd voor | MacWindows |
| Introductie | 2025 |
| Model | T7 Resurrected |
| MPN (Manufacturer Part Number) | MU-PC4T0T/WW |
| Product breedte | 8.50 cm |
| Product gewicht | 58 g |
| Product hoogte | 5.70 cm |
| Product lengte | 0.80 cm |
| Systeemeisen | Software vereist Windows 7 of hoger, Mac OS X 10.10 of hoger of Android 5.1 (Lollipop) of hoger. Oudere versies van Windows-, Mac- en Android-besturingssystemen worden mogelijk niet ondersteund. Voor firmware-updates heb je een pc of Mac en een internetverbinding nodig. Android-app is beschikbaar via Google Play. |
| Verpakking breedte | 102 mm |
| Verpakking hoogte | 45 mm |
| Verpakking lengte | 143 mm |
| Verpakkingsgewicht | 183 g |
| Verpakkingsinhoud | Samsung Externe SSD T7 Touch 4 TB, USB Type C-to-C- en Type C-to-A-kabel |
| Wordt geleverd met de volgende software | Management software |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |