Samsung LC34H890WGUXEN
Samsung LC34H890WGUXEN
Werk in meerdere vensters tegelijk of game in Ultrawide met de Samsung LC34H890WGUXEN. Met dit brede 34 inch scherm zie je veel meer van je games, films en Office programma's. Door de WQHD resolutie is dit scherm ook nog eens zeer scherp, maar liefst 2 keer scherper dan een Ultrawide full hd scherm....
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 22-06-2025
Vind de beste deal voor Samsung LC34H890WGUXEN
Werk in meerdere vensters tegelijk of game in Ultrawide met de Samsung LC34H890WGUXEN. Met dit brede 34 inch scherm zie je veel meer van je games, films en Office programma's. Door de WQHD resolutie is dit scherm ook nog eens zeer scherp, maar liefst 2 keer scherper dan een Ultrawide full hd scherm. De LC34H890WGU ververst 100 keer per seconde, waardoor beelden vloeiend in elkaar overlopen. Het brede scherm is ook zeer geschikt voor (school)werk. Open meerdere tekstdocumenten en spreadsheets naast elkaar, met Spotify ernaast. Even geen zin om te werken? Bekijk dan films zonder zwarte balken aan de boven- en onderkant. Heb je een AMD videokaart? Dan zorgt FreeSync dat deze verversingssnelheid naadloos aansluit op de fps van je videokaart. Daarnaast zorgt de usb C connectiviteit ervoor dat je gemakkelijk een laptop of andere randapparatuur aansluit op de monitor en deze tegelijkertijd oplaadt. Samsung geeft 3 jaar garantie op deze monitor.
Aanbevolen voor type gebruik
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 3
Aantal HDMI poorten 1
Aantal usb 2.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 4
Aantal usb-c poorten 1
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Usb-C
Versie female standaard usb-A poort 2.0, 3.0
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 3440 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Ultrawide (21:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 300 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 109 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 3440 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 34 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 100 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 57 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 81,1 cm
Diepte 29,9 cm
Gewicht 7,9 kg
Hoogte 53,9 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zilver
Materiaal Kunststof
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm