Samsung LC27T550FDUXEN Monitor
Samsung LC27T550FDUXEN Monitor
De Samsung LC27T550FDUXEN is een curved Full HD monitor van 27 inch. Daarmee is de monitor groter dan een 24 inch scherm. Fijn als je wat extra schermruimte wilt. Het gebogen scherm heeft een curve van 1000R. Hierdoor beweeg je minder met je nek en voorkom je vermoeide ogen. Dankzij de trillingsvrij...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 27-03-2023
Vind de beste deal voor Samsung LC27T550FDUXEN Monitor
De Samsung LC27T550FDUXEN is een curved Full HD monitor van 27 inch. Daarmee is de monitor groter dan een 24 inch scherm. Fijn als je wat extra schermruimte wilt. Het gebogen scherm heeft een curve van 1000R. Hierdoor beweeg je minder met je nek en voorkom je vermoeide ogen. Dankzij de trillingsvrije technologie en blauw-licht filter heb je minder snel last van geïrriteerde ogen, ook als je wat langer doorwerkt. De LC27T550 heeft een moderne uitstraling dankzij de dunne schermranden en metalen voet. Je sluit de monitor gemakkelijk aan via displayport, hdmi of vga en werkt de kabels netjes weg dankzij het ingebouwde kabelmanagement. Game je af en toe? Dan zorgt Freesync voor een vloeiende weergave.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte Adobe RGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Pixel-dichtheid 82,88 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 33 W
Energieverbruik standby 0,3 W