Samsung LC24F396FHUXEN
Samsung LC24F396FHUXEN
Met de Samsung LC24F396FHUXEN 24 inch curved monitor op je bureau komen al je dagelijkse computertaken duidelijk in beeld. De ronding van deze Samsung komt overeen met de ronding van het menselijk oog. Hierdoor bevindt het scherm zich vanaf elk punt op gelijke afstand van je ogen. Het kost je ogen d...
Extra informatie
Product merk: Samsung
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 25-04-2026
Vind de beste deal voor Samsung LC24F396FHUXEN
Met de Samsung LC24F396FHUXEN 24 inch curved monitor op je bureau komen al je dagelijkse computertaken duidelijk in beeld. De ronding van deze Samsung komt overeen met de ronding van het menselijk oog. Hierdoor bevindt het scherm zich vanaf elk punt op gelijke afstand van je ogen. Het kost je ogen daarom minder moeite om naar de hoeken van het beeldscherm te kijken. Deze Samsung monitor beschikt over een VA paneel met anti-glare coating, dit houdt in dat je onder alle lichtomstandigheden en vanuit elke hoek het scherm goed ziet. Dankzij de trillingsvrije technologie en blauw-licht filter heb je na lange sessies minder last van vermoeide ogen.
Aanbevolen voor type gebruik
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRRS Audio Jack poort 1
Aantal female 3.5 mm TS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal female standaard VGA poort 1
Aantal HDMI poorten 1
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 1920 x 1080
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 3000
Curved
G-sync
G-sync Ultimate
HDR ondersteuning
Helderheid 250 cd/m2
Kleurdiepte 17 miljoen kleuren (8 bit)
Kleurruimte sRGB
Local dimming
Paneeltype VA paneel
Percentage kleurdekking sRGB 72 %
Pixel-dichtheid 92 ppi
Reactietijd 4 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 1920 pixels
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 23,5 inch
Scherpte Full HD (1080p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync FreeSync
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 60 Hz
Energieverbruik
Energieverbruik actief 29 W
Energieverbruik standby 0,3 W
Verbruikskosten per jaar bij zakelijk gebruik 7,68 euro
Fysieke eigenschappen
Breedte 54,76 cm
Breedte bezel (schermrand) 8 mm
Diepte 18,16 cm
Gewicht 4 kg
Hoogte 41,7 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof
Uitstraling Neutraal
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 75 mm x 75 mm