Laagste prijs bekijken?
Samsung Galaxy Book5 360 OLED Copilot+ PC NP750QHA-KA1NL
X
Krijg tijdelijk gratis Galaxy Buds3 Pro cadeau bij aankoop van een Galaxy Book5 laptop! Geldig bij aankoop in Nederland, van 7 t/m 26 januari 2025. Na ontvangst van de laptop kun je je gratis Galaxy Buds3 Pro claimen via de website van Samsung. Ervaar een nieuw AI-tijdperk. De Galaxy Book5 360 is ui...
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Voor 14:00 besteld, vandaag in huis
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Gratis bezorging vanaf 50 euro
Achteraf betalen mogelijk
Krijg tijdelijk gratis Galaxy Buds3 Pro cadeau bij aankoop van een Galaxy Book5 laptop! Geldig bij aankoop in Nederland, van 7 t/m 26 januari 2025. Na ontvangst van de laptop kun je je gratis Galaxy Buds3 Pro claimen via de website van Samsung.
Ervaar een nieuw AI-tijdperk. De Galaxy Book5 360 is uitgerust met een
razendsnelle Intel® Core™ Ultra 7-processor Series 2. In combinatie met de
verbeterde grafische prestaties en de geavanceerde NPU (tot 47 TOPS (Biljoen operaties
per seconde) zijn deze notebooks ideaal voor zware en complexe
toepassingen. Transformeer je productiviteit door zelfs de meest AI-intensieve
taken met ongelooflijke snelheid uit te voeren.
Met de Copilot-knop heb jij altijd een AI-assistent binnen handbereik die al jouw
vragen snel en effectief beantwoord. Input nodig van een recent besproken
onderwerp zoals een afbeelding, presentatie of aantekening? De Recall optie
stelt een tijdlijn samen met allerlei snapshots die jouw input samenvat. Scan
door deze tijdlijn om relevante resultaten en gerelateerde documenten te
vinden.
Je zoekopdracht typen is verleden tijd. Met AI Select zoek je intuïtief op het
touchscreen door met de S Pen of je vingertoppen een cirkel te tekenen rondom
jouw zoekopdracht. Zo vind je direct een afbeelding, tekst of zelfs een QR-code.
Geniet van ononderbroken productiviteit. Werk de hele dag door met een
batterij die tot wel 25 uur meegaat op de Galaxy Book5 360. Moet je toch even
opladen? Dat kan al binnen 30 minuten tot 39% met behulp van de compacte
oplader.
Je kunt altijd rekenen op een helder 15.6 inch AMOLED touchscreen met diepe
zwarttinten en een levendige kleurweergave. Laat je creativiteit los op het
touchscreen of bedien hem nog nauwkeuriger met de bijgeleverde S Pen. Met
Wi-Fi 7 ben je klaar voor de toekomst. Een razendsnelle en stabiele verbinding.
Maak gebruik van de ultieme Galaxy-connectiviteit en haal meer uit al je Galaxy
devices. Gebruik meerdere apparaten tegelijkertijd met Multi-control. Zo kun je
jouw Galaxy devices bedienen met het toetsenbord en de muis van je Galaxy
Book en eenvoudig bestanden kopiëren en plakken tussen de apparaten. Wil je je
productiviteit verhogen? Verbind draadloos je tablet als tweede scherm.
Multitasken was nog nooit zo makkelijk. Verlies geen tijd met het zoeken van
bestanden op je smartphone. Met File Explorer vind je gemakkelijk bestanden op
je smartphone vanuit de bestandenverkenner van jouw Galaxy Book. Of deel
moeiteloos bestanden via Quick Share tussen Galaxy devices.
Laat zien dat jij een echte professional bent door de hoogwaardige kwaliteit van
je smartphonecamera te gebruiken als webcam in elke meeting. Ervaar de
naadloze connectiviteit met de Galaxy Book5 360 en vergroot jouw
productiviteit.
Goed om te weten
• Deze laptop is voorzien van Windows 11 Home.
• De behuizing is gemaakt van aluminium.
• Het werkgeheugen van deze laptop kan niet worden uitgebreid.
• Deze laptop is niet voorzien van een DVD/CD speler.
• Bij deze laptop zit geen Microsoft Office inbegrepen.
• Deze laptop is voorzien van een QWERTY toetsenbord.
| Aantal DisplayPort aansluitingen | Geen |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 3 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 1 |
| Aantal USB type A | 1 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-C met Displayport functie | |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A |
| Product breedte | 35.54 cm |
| Product gewicht | 1.46 kg |
| Product hoogte | 1.37 cm |
| Product lengte | 22.80 cm |
| Verpakking breedte | 38.30 cm |
| Verpakking hoogte | 13.30 cm |
| Verpakking lengte | 58 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.30 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 8806097002277 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Samsung |
| MPN (Manufacturer Part Number) | NP750QHA-KA1NL |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Type laptop | Copilot+ laptop |
| Verpakkingsinhoud | S-Pen Data Cable (Type C) 65W Travel Adapter Quick Start Guide |
| Sound technology | Dolby Atmos® |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 68 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Adaptive Sync | |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1080 |
| Beeldverhouding | 16:09 |
| Schermgrootte | 15.6 Inch |
| Screen technologie | AMOLED |
| Touchscreen | |
| Type Adaptive Sync | Informatie niet beschikbaar |
| Type schermafwerking | Glanzend |
| Chromebook Plus | |
| Operatingsysteem | Windows 11 Home |
| EAN | 8806097002277 |
| Kleur | Grey |
| Laptop opties | 360 graden draaibaarIngebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 8 GB |
| Geheugenslot 2 | 8 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | LPDDR5X (Onboard) |
| Type geheugen 2 | LPDDR5X (Onboard) |
| Type geheugen 3 | Onbekend |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | PO Box 12987 Dublin Ireland |
| Fabrikant Naam | Samsung |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Toegankelijk voor hulpmiddelen | Eye-tracking systemenVergrotingssoftwareBrailleleesregelSchermlezersTekst-naar-spraaksoftware |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Niet bedraad |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| WIFI | Ja, 802.11be (WiFi 7) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Snel laden functionaliteit | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.8 |
| NPU Verwerkingskracht (TOPS) | 47 |
| Processor implementatie | 256V |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 7 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Witte verlichting |
| Type videokaart | Intel Arc 140V |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |