Philips 27M1F5500P/00
Philips 27M1F5500P/00
Klim naar de top van de online ranglijsten met de Philips 27M1F5500P/00 27 inch QHD 240Hz gaming monitor. Door de combinatie van de 240 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd geniet je van zeer vloeiende beelden, ook in de meest grafisch veeleisende situaties. Zo heb je altijd levensechte beel...
Extra informatie
Product merk: Philips
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 18-09-2025
Vind de beste deal voor Philips 27M1F5500P/00
Klim naar de top van de online ranglijsten met de Philips 27M1F5500P/00 27 inch QHD 240Hz gaming monitor. Door de combinatie van de 240 hertz verversingssnelheid en 1ms reactietijd geniet je van zeer vloeiende beelden, ook in de meest grafisch veeleisende situaties. Zo heb je altijd levensechte beelden en een ongekend voordeel over je tegenstanders, zelfs tijdens e-sports toernooien. Heb je een losse AMD of NVIDIA videokaart? Geen probleem, schakel de AMD FreeSync Premium Pro of G-Sync Compatible technologie in en synchroniseer zo je videokaart met de monitor. Hiermee voorkom je haperingen en vertragingen, waardoor je lekker vloeiend blijft gamen. Ook wanneer je in HDR gamet en van de extra heldere kleuren geniet, die de DisplayHDR 600 ondersteuning biedt. Ga je beginnen aan een lange marathon? Kantel, draai en verstel de monitor dan in de hoogte voor de juiste zithouding. Zo pak je de victory royale, terwijl je nek- en rugklachten voorkomt. Daarnaast geniet je van scherpe details tijdens het gamen door de QHD resolutie, 98% dekking binnen het DCI-P3 kleurprofiel en de eerder genoemde DisplayHDR 600 ondersteuning. Hierdoor zijn je beelden 2 keer scherper dan bij full hd en komen omgevingen beter tot hun recht.
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 2.0 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.4 poort 1
Aantal female standaard usb-A poorten 4
Aantal female standaard usb-B (3.0 form) poorten 1
Aantal HDMI poorten 2
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Geschikt voor Daisy Chaining
KVM switch
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Type usb-aansluiting Standaard usb-A, Standaard usb-B (3.0 form)
Versie female standaard usb-A poort 3.2
Beeldscherm
Aanbevolen beeldresolutie 2560 x 1440
Adaptive Sync
Beeldverhouding Standaard (16:9)
Bluelight filter
Contrastverhouding 1000
HDR ondersteuning
Helderheid 450 cd/m2
Kijkafstand 43 - 115 cm
Kijkhoek horizontaal 178 °
Kleurdiepte 1 miljard kleuren (10 bit)
Kleurruimte Adobe RGB, DCI-P3, sRGB
Local dimming
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking Adobe RGB 93 %
Percentage kleurdekking sRGB 132 %
Pixel-dichtheid 108 ppi
Reactietijd 1 ms
Reflectie scherm Anti reflecterend
Resolutie breedte 2560 pixels
Resolutie hoogte 1440 pixels
Schermdiagonaal 27 inch
Scherpte Quad HD (1440p)
Touchscreen
Trillingsvrije technologie
Type adaptive sync Freesync Premium, G-Sync Compatible
Type anti-reflectie Nano
Type HDR DisplayHDR 600
Verversingssnelheid 240 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 23,73 euro
Energieverbruik actief 37,4 W
Energieverbruik per 1000h 26 kWh
Energieverbruik per jaar 37,96 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 60,9 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 23,5 cm
Gewicht 5,99 kg
Hoogte 55,2 cm
Inclusief standaard
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Gaming, Neutraal
Kwaliteitseigenschappen
Overige eigenschappen
Ingebouwde luidsprekers
Kensington slot
Splitscreen
Webcam
Product
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 912027
Fabrikantcode 27M1F5500P/00
Garantie 3 jaar
Merk Philips
Oude apparaat gratis retour
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd DisplayPort kabel, HDMI-kabel, USB-kabel
Standaard niet meegeleverd USB-C kabel
Verstelbaarheid
Draaibare voet
In hoogte verstelbaar
Kantelbaar
Pivot-functie
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm