Philips 24E1N5300HE/00
Philips 24E1N5300HE/00
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Philips 24E1N5300HE/00
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Topprijzen voor merk producten
Webcam met ruisonderdrukkende microfoon. Handig voor samenwerking
Sluit uw notebook aan met één USB-C-kabel
Ingebouwde stereoluidsprekers voor multimedia
Kantelen, draaien en de hoogte verstellen voor de ideale kijkpositie
Aansluitingen en verbindingen
Aantal female 3.5 mm TRS Audio Jack poort 1
Aantal Female HDMI type A 1.4 poort 1
Aantal Female standaard DisplayPort 1.2 poort 1
Aantal hoofdtelefoon aansluitingen 1
Aantal usb 3.0 Female usb-C poort 1
Aantal usb-aansluitingen 5
Aantal usb-c poorten 1
Geschikt voor Daisy Chaining
KVM switch
Type hoofdtelefoon aansluiting 3.5 mm (TRS)
Helderheid 300 cd/m2
Kijkafstand 38 - 96 cm
Paneeltype IPS paneel
Percentage kleurdekking sRGB 121 %
Pixel-dichtheid 93 ppi
Reactietijd 4 ms
Resolutie hoogte 1080 pixels
Schermdiagonaal 24 inch
Type anti-reflectie Anti glare
Verversingssnelheid 75 Hz
Energieverbruik
Energieklasse F
Energiekosten per jaar 20,08 euro
Energieverbruik actief 24,2 W
Energieverbruik per 1000h 22 kWh
Energieverbruik per jaar 32,12 kWh
Energieverbruik standby 0,5 W
Fysieke eigenschappen
Breedte 54 cm
Breedte bezel (schermrand) 3 mm
Curved
Diepte 19,8 cm
Gewicht 4,37 kg
Hoogte 49,4 cm
Materiaal Kunststof, Metaal
Uitstraling Neutraal, Zakelijk
Kwaliteitseigenschappen
Aanbevolen voor gebruik Films kijken in Full HD, Internet, e-mail en tekstverwerken
Afhandeling van je defect Bij jou thuis
Artikelnummer 912024
Fabrikantcode 24E1N5300HE/00
Garantie 2 jaar
Standaard meegeleverd
Standaard meegeleverd HDMI-kabel, USB-C kabel
VESA beugelmogelijkheid
VESA standaard 100 mm x 100 mm