Newstar FPMA-DCB100D Desktop accessoire
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor Newstar FPMA-DCB100D Desktop accessoire
Topprijzen voor merk producten
Momenteel niet leverbaar
Met de NewStar FPMA-DCB100DBLACK Monitorbeugel bespaar je ruimte op je bureau. Dankzij de verstelbare arm zet je jouw monitor in elke gewenste hoogte. Daarnaast zwenk, roteer en kantel je het scherm, zodat je thuis of op je werk een ergonomische werkplek creëert. De monitorarm is geschikt voor 2 monitoren van 10 tot en met 27 inch en kan in totaal 20 kg dragen. Met de meegeleverde klem of via de bladdoorvoer monteer je deze beugel op vrijwel ieder bureau. Dankzij de ringen aan de arm maak je gebruik van kabelmanagement. Zo heb je geen last van loshangende kabels op je bureau.
Eigenschappen
Aantal bevestigingsarmen 2
Aantal graden draaibaar 360 °
Aantal graden kantelbaar 90 °
Ergonomisch ontwerp
Flexibiliteit beugel Draai- en kantelbaar
Gewicht 5,3 kg
Hoogte verstelbaar in centimeters 0 - 45 cm
In diepte verstelbaar
In hoogte verstelbaar
Kabelmanagement
Kleur Transparant
Maximaal gewicht 20 kg
Maximaal schermformaat 27 inch
Minimaal schermformaat 10 inch
Montage oppervlak Bureau
Roteerbaar
VESA standaard 100 mm x 100 mm, 75 mm x 75 mm