Laagste prijs bekijken?
MSI Claw A1m-032nl 1 Tb
X
De MSI Claw CLAW A1M-032NL is een handheld gaming console met een 7-inch FHD-display, Intel® Core™ Ultra 7 155H-processor,1TB opslag en RGB-verlichting op de analoge sticks en ABXY-knoppen. Het biedt een soepele gameplay-ervaring en heeft een best-in-class batterijduur van 53 Whr. Kortom, grenzeloos...
De MSI Claw CLAW A1M-032NL is een handheld gaming console met een 7-inch FHD-display, Intel® Core™ Ultra 7 155H-processor,1TB opslag en RGB-verlichting op de analoge sticks en ABXY-knoppen. Het biedt een soepele gameplay-ervaring en heeft een best-in-class batterijduur van 53 Whr. Kortom, grenzeloos gamen, altijd en overal!
| Aantal HDMI aansluitingen | Geen |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.4 |
| Scart aansluiting | Geen |
| WIFI |
| EAN | 4711377193955 |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Churchill-laan 202 5705 BK Helmond Nederland |
| Fabrikant Naam | Micro?Star International Co., Ltd. |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Februari |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Verpakkingsinhoud | MSI Claw Console, USB-kabel, HDMI kabel, Stroomadapter, Gebruikershandleiding |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| 4K-video ondersteuning | |
| Aantal controllers meegeleverd | Geen |
| Aantal ethernet poorten | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Bluetooth | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Draagbaar | |
| Extern geheugenslot | Y |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geschikt voor type oplader | Oplaadstation |
| HDR | |
| Inclusief adapter(s) | |
| Inclusief game(s) | |
| Online lidmaatschap meegeleverd | |
| Optische drive compatible media | Geen compatibiliteit |
| Personage van toepassing | |
| Reparatie type | Carry-in |
| Snel laden functionaliteit | |
| Taal handleiding | Engels |
| Type extern geheugenslot | Micro SD |
| Type indicator | Standard edition |
| Type input/output | 3.5 mm jackUSB-C |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruikersschade |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Verpakking breedte | 199 mm |
| Verpakking hoogte | 168 mm |
| Verpakking lengte | 324 mm |
| Virtual Reality mogelijkheden | Niet geschikt voor VR |
| Game platform | Windows |
| Kleur | 7 155HZwart |
| Merk | MSI |
| Model | Ultra 7 155H |
| MPN (Manufacturer Part Number) | Claw A1M-032NL |
| Personage | Geen personage |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| 4K-gaming ondersteuning | |
| Opslagcapaciteit | 1 TB |
| Verpakkingsgewicht | 1.97 kg |
| Zichtbare microfoon |