MSI Stealth 15M (A11UEK-046NL)
MSI Stealth 15M (A11UEK-046NL)
Beeldscherm: 15,6 inch (1920x1080) Processor: Intel Core i7-11370H Werkgeheugen: 16 GB Opslag: 512 GB SSD Grafische kaart: NVIDIA GeForce RTX 3060 Max-Q Met deze MSI-gaming-laptop speel je jouw favoriete games in hoge kwaliteit. De laptop beschikt over een krachtige grafische kaart en een helder di...
Extra informatie
Product merk: MSI
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 30-03-2021
Vind de beste deal voor MSI Stealth 15M (A11UEK-046NL)
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm: 15,6 inch (1920x1080) Processor: Intel Core i7-11370H Werkgeheugen: 16 GB Opslag: 512 GB SSD Grafische kaart: NVIDIA GeForce RTX 3060 Max-Q
Dit krijg je erbij: 1x AC-adapter, 1x handleiding
Algemene eigenschappen
Aanvullende garantie-informatie 2 jaar garantie
Afmetingen (B/H/D) 35.8 cm x 1.6 cm x 24.8 cm / 1.69 kg
Behuizing Aluminium
Breedte 35.8 cm
Diepte 24.8 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 1.69 kg
Hoogte 1.6 cm
Kleur Grijs
Manufacturer Part Number (MPN) STEALTH 15M A11UEK-046NL
Type apparaat Gaming-laptop
Verpakkingsinhoud 1x AC-adapter, 1x handleiding
Camera
Camera resolutie 720 p
Frontcamera ja
Geïntegreerde webcam ja
Connectiviteit
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 4.0
Wifi ja
Wifi-standaarden 802.11AX
Display
Anti-krasdisplay nee
Artikelnummer 1685229
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 39.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 39.6 cm / 15.6 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 15.6 inch
Beeldschermkenmerken Mat
Beeldverhouding 16:9
Curved scherm nee
Led-backlight ja
Paneeltype IPS (In-Plane Switching)
Resolutie 1920x1080
Schermtype IPS (In-Plane Switching)
Touchscreen nee
Energievoorziening
Batterijduur 3 uur
Oplaadtijd 2 uur
Vermogen netadapter 150 W
Grafische kaart
Fabrikant grafische kaart NVIDIA
Grafische kaart GeForce RTX 3060 Max-Q
Harde schijf
Opslag SSD , 512 GB
Opslagcapaciteit 512 GB
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 512 GB SSD
Type opslag SSD
Optisch loopwerk
Optische drive nee
Processor
Aantal processorkernen 4
Processor Intel Core i7-11370H
Processorsnelheid 2.8 GHz
Processorsnelheid met turbo 4.6 GHz