Laagste prijs bekijken?
Mobile Pixels Trio 3 Pro Dual Laptop Monitor - 14.1 Inch Qhd 2240 X 1400 Ips (in-plane Switching)
X
Verander uw laptop in een draagbaar werkstation met drie schermen. TRIO 3 voegt twee bevestigbare beeldschermen toe voor snellere multitasking, waar u ook bent. Dunner, lichter en gevoed door een enkele USB-C-kabel met pass-through-opladen. Perfect voor werk, reizen en productiviteit onderweg.
Verander uw laptop in een draagbaar werkstation met drie schermen. TRIO 3 voegt twee bevestigbare beeldschermen toe voor snellere multitasking, waar u ook bent. Dunner, lichter en gevoed door een enkele USB-C-kabel met pass-through-opladen. Perfect voor werk, reizen en productiviteit onderweg.
| Aantal VGA poorten | Geen |
| Micro DisplayPort | Geen |
| Micro HDMI | Geen |
| Type aansluiting | USB 3.0 |
| Beeldschermresolutie | 2560 x 1440 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Curved | |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Scherm responstijd | 20 milliseconde |
| EAN | 0810130760763 |
| Waarde energielabel | E |
| Kabelmanagement |
| 90 graden kantelbaar | |
| Draagbaar | |
| Draaibaar scherm | |
| Gebruiker segment | Dagelijks gebruikGrafische vormgevingKantoor |
| Geschikt voor console gaming | |
| Hoogte instelbaar | |
| Inclusief monitor voet | |
| Ingebouwde webcam | |
| Kantelbaar | |
| Luidsprekers | |
| Smart | |
| VESA maat | Niet VESA-compatible |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Boston, Massachusetts United States |
| Fabrikant Naam | Mobile Pixels |
| Automatische helderheid | |
| Blauw licht filter | |
| HDR | |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Kleurechtheid | sRGB |
| sRGB | 100% |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0810130760763 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2025 |
| Kleur | Grijs |
| Merk | Mp |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 101-1004P06 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Taal handleiding | Universeel |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | n.v.t. |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Verpakking breedte | 396 mm |
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 269 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.27 kg |
| Verpakkingsinhoud | 1x Trio 3 Pro, 4x Laptop Magnets, 2x USB-C cable with USB-A adapter. 1x User guide |
Mobile Pixels Trio 3 Pro Dual Laptop Monitor - 14.1 Inch Qhd 2240 X 1400 Ips (in-plane Switching)
X