Laagste prijs bekijken?
Logitech Pop Draadloze Muis Wit
X
De Logitech Pop Mouse is een compacte en draagbare bluetooth muis met programmeerbare knoppen en stille klikken. Voeg stijl toe met de POP Mouse. Deze draadloze muis is ontworpen om anders te zijn met zijn compacte, afgeronde ontwerp en houdt alles stil met Silent Touch-technologie die 90% van het k...
De Logitech Pop Mouse is een compacte en draagbare bluetooth muis met programmeerbare knoppen en stille klikken. Voeg stijl toe met de POP Mouse. Deze draadloze muis is ontworpen om anders te zijn met zijn compacte, afgeronde ontwerp en houdt alles stil met Silent Touch-technologie die 90% van het klikgeluid elimineert. Verhoog je productiviteit met 30% in vergelijking met een trackpad. Met de POP Mouse en kom snel waar je moet zijn met SmartWheel speed scroll. Maak je leven gemakkelijker met de aanpasbare Action Buttons en de Logi Options+-app om moeiteloos tussen werk- en pauzemodus (Spotify, Netflix) te wisselen. Je kunt ook eenvoudig schakelen tussen maximaal 3 draadloze apparaten met één druk op de knop. Vergeet niet dat je hierdoor langer kunt werken met de batterij van 2 jaar.
| EAN | 5099206126398 |
| Reparatie type | Carry-in |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Catharijnesingel 47, 3511GC Utrecht |
| Fabrikant Naam | Logitech Europe S.A. |
| Aantal knoppen | 4 |
| Gewichtjes | |
| Horizontaal scrollen | |
| Instelbare knoppen | |
| Scrollwiel |
| Aanbevolen voor genre | Geen gamemuis |
| Aansturing muis | Optisch |
| Bediening muis | Knoppen |
| Bluetooth | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Draadloos | |
| Duimsteun | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Game platform | MACWindows |
| Inclusief adapter(s) | |
| Indicator batterijniveau | |
| Instelbare verlichting | |
| Product breedte | 5.94 cm |
| Product gewicht | 82 g |
| Product hoogte | 3.52 cm |
| Product lengte | 10.48 cm |
| Snel laden functionaliteit | |
| Stille muis | |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Schade |
| Verpakking breedte | 89 mm |
| Verpakking hoogte | 49 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| Verpakkingsgewicht | 139 g |
| Werkt op glazen ondergrond |
| EAN | 5099206126398 |
| Kleur | Gebroken Wit |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 910-007411 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| dpi | 4000 |
| Instelbare dpi |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
| Accu/batterij code | AA |
| Inclusief batterijen | |
| Oplaadbaar |
| Geschikt voor besturingssysteem | Mac OSWindows |
| Systeemeisen | Bluetooth // Vereist: Bluetooth Low Energy // Compatibiliteit met meerdere besturingssystemen (Windows, macOS, iPadOS, ChromeOS, Android, Linux) |
| Ergonomisch ontworpen | |
| Muisvorm | Normaal |
| Rechts- of linkshandig | Rechtshandig en linkshandig |
| Speciaal voor gamen |
| Draadloos bereik | 10 m |
| Kabellengte | 0 m |
| Voedingstype | Batterij |
| Type verlichting | Zonder verlichting |