Laagste prijs bekijken?
Lenovo Thinkbook 14 G8 Ial - Inch Intel Core Ultra 5 135h 16 Gb 512 Windows 11 Pro
X
Speciaal ontwikkeld voor onstuitbare prestaties en duurzame perfectie - 14" gestroomlijnde en stijlvolle krachtpatser met geavanceerde AI-mogelijkheden - Reactief computergebruik en verwerking met Intel® Core™ Ultra processors - Voldoende opslag, beveiliging op bedrijfsniveau en een lange levensduur...
Speciaal ontwikkeld voor onstuitbare prestaties en duurzame perfectie
- 14" gestroomlijnde en stijlvolle krachtpatser met geavanceerde AI-mogelijkheden
- Reactief computergebruik en verwerking met Intel® Core™ Ultra processors
- Voldoende opslag, beveiliging op bedrijfsniveau en een lange levensduur van de batterij
Intel Core Ultra 5 135H, 14C (4P + 8E + 2LPE)/18T, Max Turbo up to 4.6GHz, 18MB Intel Smart Cache
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal Thunderbolt 4 Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0 Type A | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A | 2 |
| Aantal USB 3.2 Gen 1 x 1 Type C | 0 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2 x 1 Type C | 1 |
| Aantal USB type A | 2 |
| Aantal USB type C | 2 |
| Mini DisplayPort | Geen |
| USB-versies | Thunderbolt 4 Type CUSB 2.0 Type AUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 2 x 1 Type CUSB 3.2 Gen 1 x 1 Type A |
| Product breedte | 31.35 cm |
| Product gewicht | 1360 g |
| Product hoogte | 1.75 cm |
| Product lengte | 22.40 cm |
| CE markering | Zichtbaar |
| EAN | 0199273722815 |
| Merk | Lenovo |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 21SJ00D4MH |
| Type laptop | Windows laptop (geen gaming) |
| Verpakkingsinhoud | Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL laptop |
| Accu/batterij capaciteit in Wh | 45 Wh |
| Inclusief adapter(s) | |
| Vermogen | 65 W |
| Beeldscherm verversing snelheid | 60 Hz |
| Beeldschermresolutie | 1920 x 1200 |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 300 |
| Schermgrootte | 14 Inch |
| Screen technologie | IPS |
| Touchscreen |
| Operatingsysteem | Windows 11 Pro |
| EAN | 0199273722815 |
| Kleur | Grijs |
| Laptop opties | Ingebouwde microfoonIngebouwde webcamVingerafdruklezer |
| Materiaal | Aluminium |
| Media station | Geen lezer en brander |
| Aantal Geheugensloten | 2 |
| Geheugenslot 1 | 16 GB |
| Geheugenslot 2 | 0 GB |
| Intern geheugen | 16 GB |
| RAM geheugen uitbreidbaar | |
| Type geheugen 1 | DDR5 (SODIMM) |
| Type geheugen 2 | DDR5 (SODIMM) |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Boeing Avenue 271, 1119 PD Schiphol-Rijk, Nederland |
| Fabrikant Naam | Lenovo Global Technology Netherlands B.V. |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 36 maanden na introductiedatum |
| Taal handleiding | Universeel |
| App werkt op besturingssyteem | Windows |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Bedrade snelheid | Gigabit (Tot 1 Gbps) |
| Bluetooth versie | Bluetooth 5.3 |
| WIFI | Ja, 802.11ax (WiFi 6) |
| Harddisk -interface | PCIe |
| Opslag media | SSD |
| Opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagcapaciteit SSD | 512 GB |
| Type extern geheugenslot | SD-kaart |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Aantal processorkernen | 14 |
| Maximale processor turbo frequentie | 4.6 |
| Processor implementatie | 135H |
| Type computer processor | Intel Core Ultra 5 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Numeriek keypad | |
| Toetsenbord indeling | QWERTY |
| Type toetsenbordverlichting | Geen verlichting |
| Type videokaart | Intel Arc |
| Videokaart model | Onboard videokaart |
| Videokaartgeheugen | Gedeeld |
Lenovo Thinkbook 14 G8 Ial - Inch Intel Core Ultra 5 135h 16 Gb 512 Windows 11 Pro
X