Lenovo S145-15IIL I3-1005G1 8G 256G GREY
Beeldscherm: 15,6 inch (1920 x 1080) Processor: Intel Core i3-1005G1 Werkgeheugen: 8 GB Opslag: 256 GB SSD Grafische kaart: Intel UHD Graphics Ben je op zoek naar een snelle laptop die geschikt is voor dagelijkse taken? Dan is dit de ideale laptop voor jou. De Lenovo Ideapad S145-15IIL I3-1005G1 8G...
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 05-04-2022
Vind de beste deal voor Lenovo S145-15IIL I3-1005G1 8G 256G GREY
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Beeldscherm: 15,6 inch (1920 x 1080) Processor: Intel Core i3-1005G1 Werkgeheugen: 8 GB Opslag: 256 GB SSD Grafische kaart: Intel UHD Graphics
Dit krijg je erbij:1x Adapter, 1x netsnoer, 1x handleiding
Algemene eigenschappen
Afmetingen (B/H/D) 36.22 cm x 1.99 cm x 25.15 cm / 1.85 kg
Behuizing PC/ABS plastic
Breedte 36.22 cm
Diepte 25.15 cm
Fabrieksgarantie 2 jaar
Gewicht 1.85 kg
Hoogte 1.99 cm
Kleur Zilver
Manufacturer Part Number (MPN) 81W800L7MH
Type apparaat Laptop
Verpakkingsinhoud 1x Adapter, 1x netsnoer, 1x handleiding
Camera
Camera resolutie 0.3MP
Geïntegreerde webcam ja
Connectiviteit
Bluetooth ja
Bluetooth-versie 5.0
Near Field Communication nee
Wifi ja
Wifi-standaarden Wireless AC
Display
Anti-krasdisplay nee
Artikelnummer 1656553
Beeldresolutie Full HD
Beeldschermdiagonaal (cm) 39.6 cm
Beeldschermdiagonaal (cm/inch) 39.6 cm / 15.6 inch
Beeldschermdiagonaal (inch) 15.6 inch
Beeldschermkenmerken Anti-glare
Beeldverhouding 16:09
Helderheid 220 cd/m²
Led-backlight ja
Resolutie 1920 x 1080
Schermtype TN (Twisted Nematic)
Touchscreen nee
Energievoorziening
Aantal accucellen 2
Aantal batterijen 1
Batterijduur 6 uur
Opladen via USB-poort nee
Soort batterij Li-ion
Vermogen netadapter 65 W
Grafische kaart
Fabrikant grafische kaart Intel
Grafische kaart UHD Graphics
Harde schijf
Interface opslag M.2 via PCIe
Opslag SSD , 256 GB , M.2 via PCIe
Opslagcapaciteit 256 GB
Solid State Drive (SSD) ja
Totale opslagruimte 256 GB SSD
Type opslag SSD
Optisch loopwerk
Blu-rayspeler nee
Optische drive nee
Processor
Aantal processorkernen 2
Cache grootte 4 MB
Processor Intel Core i3-1005G1
Processorsnelheid 1.2 GHz
Processorsnelheid met turbo 3.4GHz
Uitvoering
Aantal luidsprekers 2
Besturingssysteem Windows 10 Home in S mode
Geïntegreerd numeriek toetsenbord ja
Geïntegreerde microfoon ja
Geluidskaart Dolby Audio
Gezichtsherkenning nee
Kaartlezer ja
Kensington-beveiligingsslot nee
Luidspreker Stereo
Touchpad ja
Type toetsenbord QWERTY
Verlichte toetsen nee
Vermogen luidspreker(s) 1.5W x 2
Vingerafdruksensor nee
VR ready nee
Updatebeleid
Aanvullende update-informatie Onbekend
Software-updates vanuit fabrikant Onbekend
Werkgeheugen
Aantal slots 2
Geheugensnelheid 2666 MHz