Lenovo IdeaPad 3 Chromebook 14-8GB-64GB
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 20-12-2024
Vind de beste deal voor Lenovo IdeaPad 3 Chromebook 14-8GB-64GB
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Kenmerken van deze Chromebook
Wel in de Chromebook:
  • Een Full HD beeldscherm voor films & series.
  • Een displayfunctie voor aansluiting op een 2de beeldscherm.
  • Een plastic behuizing.
  • Een QWERTY toetsenbordindeling.
Niet in de Chromebook:
  • Geen Touchscreen beeldscherm.
  • Geen 2-in-1 functies.
  • Geen verlicht toetsenbord.
Belangrijk om te weten
  • Opslagruimte: Chromebooks hebben vaak zelf niet veel opslagruimte.
Aansluitingen
Aantal USB 2.0 Type A 1
Aantal USB 2.0 Type C 1
Aantal USB type A 1
Aantal USB type C 1
Aantal usb-poorten 2
DisplayPort Geen
HDMI Geen
Mini DisplayPort Geen
USB-C met Displayport functie
USB-versies USB 2.0 Type C | USB 2.0 Type A
VGA poort Geen
Afmetingen
Gewicht 2.0200 kg
Product breedte 336 mm
Product gewicht 1.3 kg
Product hoogte 18.6 mm
Product lengte 221 mm
Verpakking breedte 46.0000 cm
Verpakking hoogte 8.0000 cm
Verpakking lengte 29.0000 cm
Artikelinformatie
CE markering Zichtbaar
EAN 0196379332535
Fabrieksgarantie termijn 2 jaar
Merk Lenovo
MPN (Manufacturer Part Number) 82KN002MMH
Refurbished
Reparatie type Carry-in
Type laptop Chromebook (met Chrome OS)
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakkingsinhoud Chromebook, oplader
Audio
Luidsprekers
Sound technology Maxim MAX98357A
Batterij
Accu/batterij capaciteit in Wh 42 Wh
Maximale batterijduur 12 uur
Vermogen 45 W
Beeldscherm
Beeldscherm verversing snelheid 60 Hz
Beeldschermresolutie 1920 x 1080
Beeldverhouding 16:09
Dual Screen
FreeSync
G-Sync
Schermgrootte 14 Inch
Screen technologie TN
Touchscreen
Type schermafwerking Glanzend
Besturingssysteem
Operatingsysteem Chrome OS
EAN
EAN 0196379332535
Eigenschappen
2 in 1
Kleur Blauw
Laptop opties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam
Materiaal Kunststof
Media station Geen lezer en brander
Geheugen
Aantal Geheugensloten 1
Geheugenslot 1 8 GB
Intern geheugen 8 GB
Maximum intern geheugen 8 GB
RAM geheugen uitbreidbaar
Type geheugen 1 LPDDR4X (Onboard)
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Minimaal 60 maanden na introductiedatum
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Categorieën Computer Chromebooks Laptops
Merk Lenovo
Processortype MediaTek MT8183
RAM-geheugen 8 GB
Schermgrootte laptops 14 inch (35 cm) - compact
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App werkt op besturingssyteem Niet van toepassing
Betaalde diensten vereist Informatie niet beschikbaar
Bluetooth vereist Informatie niet beschikbaar
Compatibel met Informatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist Informatie niet beschikbaar
Mobiele data verbinding mogelijk
Wifi vereist Informatie niet beschikbaar
Netwerkverbindingen
Bedrade snelheid Niet bedraad
Bluetooth versie Bluetooth 4.2
WIFI Ja, 802.11ac
Opslag
Hardeschijf snelheid Flash Storage
Opslag media Flash
Opslagcapaciteit 64 GB
Opslagcapaciteit Flash 64 GB
Opslagcapaciteit uitbreidbaar
Type extern geheugenslot Micro SD
Processor
Aantal processorkernen 8
Kloksignaalfrequentie 2 GHz