Lenovo IdeaCentre 3 07ADA05 (90MV00ASMH) Desktop Grijs
Lenovo IdeaCentre 3. Frequentie van processor: 2,1 GHz, Processorfamilie: AMD Ryzen 5, Processormodel: 3500U. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 2400 MHz. Totale opslagcapaciteit: 1256 GB, Opslagmedia: HDD+SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon V...
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 16-02-2022
Vind de beste deal voor Lenovo IdeaCentre 3 07ADA05 (90MV00ASMH) Desktop Grijs
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Lenovo IdeaCentre 3. Frequentie van processor: 2,1 GHz, Processorfamilie: AMD Ryzen 5, Processormodel: 3500U. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: DDR4-SDRAM, Kloksnelheid geheugen: 2400 MHz. Totale opslagcapaciteit: 1256 GB, Opslagmedia: HDD+SSD. On-board graphics adapter model: AMD Radeon Vega 8. Inclusief besturingssysteem: Windows 10 Home, Architectuur besturingssysteem: 64-bit. Netvoeding: 90 W. Type behuizing: SFF. Producttype: PC. Kleur van het product: Grijs
Aansluitingen achterzijde
Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten 1
Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A 2
Aantal USB 2.0-poorten 6
Algemeen
Artikelnummer 372588715
EAN 195348953146
Antenne
Soort antenne 2x2
Centrale besturingseenheid
Ethernet LAN
Certificaten
Certificering ErP Lot 3
Design
Kleur van het product Grijs
Draadloos LAN
Wi-Fi-standaarden Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wifi-standaard Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet LAN-eigenschappen
Ethernet LAN
Geheugen
Intern geheugen 8 GB
Intern geheugentype DDR4-SDRAM
Kloksnelheid geheugen 2400 MHz
Maximum intern geheugen 16 GB
Grafisch
Aparte grafische adapter
Discreet grafische adapter model Niet beschikbaar
Ingebouwde grafische adapter
On-board graphics adapter model AMD Radeon Vega 8
Harde schijf
HDD capaciteit 1000 GB
HDD omvang 3.5"
Inhoud van de verpakking
Inclusief muis
Toetsenbord inbegrepen
Inputs
Kenmerken
Kleur van het product Grijs
Kleur
Netwerk
Bluetooth
Bluetooth-versie 5.0
Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden 1000 Mbit/s
Soort antenne 2x2
Wi-Fi
Opslagmedia
Aantal geïnstalleerde SSD's 1
Aantal storage drives geïnstalleerd 2
Opslagmedia HDD+SSD
SSD capaciteit 256 GB
Totale capaciteit SSD's 256 GB
Totale opslagcapaciteit 1256 GB
Overige
Bekabelingstechnologie 10/100/1000Base-T(X)
Breedte 100 mm
Diepte 290 mm
Geheugen kanaal Dual-channel
Geheugenlayout 1 x 8 GB
Gewicht 3,55 kg
HDD rotatiesnelheid 7200 RPM
Hoofdtelefoonuitgangen 1
Hoogte 270 mm
Kleurnaam Mineral Grey
Lijnuitgang
Microfoon, line-in ingang
Netvoeding 90 W
Password bescherming HDD, Inschakelen, Supervisor
SSD interfaces PCI Express
SSD-vormfactor M.2
Totale capaciteit HDD's 1000 GB
Trusted Platform Module (TPM)
Type behuizing SFF
Volume 7,4 l
Wachtwoordbeveiliging
Poorten & interfaces
Aantal HDMI-poorten 1
Aantal USB 2.0-poorten 6
Combo koptelefoon/microfoon port
Prestatie
Producttype PC
Processor
Aantal processorkernen 4
Frequentie van processor 2,1 GHz
Maximale turbofrequentie van processor 3,7 GHz