Lenovo FLEX 5 15-I5-1135G7 16GB 512GB SSD
Voor een flexibele levensstijl Verander de manier waarop je communiceert, werkt en speelt met de IdeaPad Flex 5i (15". Dankzij de Dolby Audio™-luidsprekers en het schitterende optionele UHD-scherm is deze 15,6" 2-in-1-laptop zeer geschikt om je onderweg te vermaken. Dit alles is mogelijk dankzij de...
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 07-09-2022
Vind de beste deal voor Lenovo FLEX 5 15-I5-1135G7 16GB 512GB SSD
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Voor een flexibele levensstijl Verander de manier waarop je communiceert, werkt en speelt met de IdeaPad Flex 5i (15". Dankzij de Dolby Audio™-luidsprekers en het schitterende optionele UHD-scherm is deze 15,6" 2-in-1-laptop zeer geschikt om je onderweg te vermaken. Dit alles is mogelijk dankzij de krachtige, geavanceerde Intel® Core™ mobiele processor van de 11e generatie.
Aansluitingen
DisplayPort Geen
HDMI 1
Totaal aantal usb-poorten 3
Afmetingen
Breedte 35,8 cm
Diepte 23,8 cm
Product gewicht 1800 gram
Artikelinformatie
Artikelnummer 82HT005HMH
EAN 0195890358642
Refurbished
Type laptop Windows Laptop
Verpakkingsinhoud Laptop
Audio
Sound technology Dolby Atmos
Batterij
Batterijcapaciteit (Wh) 52,5 Wh
Beeldscherm
Schermgrootte 15.6 inch
Schermresolutie 1920 x 1080 pixels
Touchscreen
Type paneel IPS
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows 10 Home
Eigenschappen
Kleur Grijs
Laptop-productopties Geen opties | 360 graden draaibaar | Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam
Geheugen
Intern geheugen 16 GB
Introductie en ondersteuning
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Categorieën Computer Windows laptops Laptops
Merk Lenovo
Processortype Intel Core i5
RAM-geheugen 16 GB
Schermgrootte laptops 15 inch (39 cm) - standaard
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor gehele functionaliteit
Kan zelfstandig met internet verbinden
Netwerkverbindingen
Wifi Ja, 802.11ax
Opslag
Kaartlezer Geen extern geheugenslot
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Type opslag SSD
Overige kenmerken
CE markering Zichtbaar
Processor
Kloksnelheid 4,2 GHz)