Lenovo Lenovo Ideapad Flex 5 15-RYZEN5 8GB 512GB
Voor een flexibele levensstijl De IdeaPad Flex 5 (15" AMD) is een gestroomlijnde laptop die dankzij een mobiele processor uit de AMD Ryzen™ 5000-serie en een Radeon™ grafische kaart uitstekende prestaties, een prachtig beeld en een hoge productiviteit biedt in een flexibel 2-in-1-apparaat. Geniet va...
Extra informatie
Product merk: Lenovo
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 22-05-2023
Vind de beste deal voor Lenovo Lenovo Ideapad Flex 5 15-RYZEN5 8GB 512GB
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Voor een flexibele levensstijl De IdeaPad Flex 5 (15" AMD) is een gestroomlijnde laptop die dankzij een mobiele processor uit de AMD Ryzen™ 5000-serie en een Radeon™ grafische kaart uitstekende prestaties, een prachtig beeld en een hoge productiviteit biedt in een flexibel 2-in-1-apparaat. Geniet van de scherpe beelden op het 15,6" FHD-scherm met smalle randen en bescherm jezelf tegen meekijkers met het privacyschuifje van de webcam. Sublieme prestaties. Oneindige mogelijkheden. Voer de meest veeleisende apps tegelijk uit dankzij de kracht van een mobiele processor uit de AMD Ryzen™ 5000-serie. Profiteer van een razendsnelle respons en een zeer efficiënte batterij dankzij toonaangevende technologie. Hiermee kun je overal productief zijn of je vermaken. Kies je eigen stijl Dit is geen doorsneelaptop die je meeneemt om je mail te lezen, maar een echt fashion statement. De IdeaPad Flex 5 (15" AMD) is gemaakt met extra aandacht voor detail, waardoor dit apparaat zacht en aangenaam aanvoelt met een duurzame laklaag in meerdere kleuropties. Zoek de kleur die het beste bij jou past en laat zien wie je bent. Van 0 tot 360° in een handomdraai Je kunt de IdeaPad Flex 5 (15" AMD) altijd en overal gebruiken zoals jij dat wilt. Gebruik hem in de laptopstand voor alledaags computergebruik, in de tentstand als je samen met anderen wilt kijken, in de staande stand als je wilt kijken naar je favoriete films en series of in de tabletstand waarin hij nog draagbaarder en interactiever is. Minder rommelig Doordat het 15,6" FHD-scherm van de IdeaPad Flex 5 aan vier zijden een smalle rand heeft, is het schermoppervlak groter, zodat je minder snel wordt afgeleid, of je nu werkt of jezelf vermaakt. Privacybescherming tegen meekijkers Internet kan een gevaarlijke plek zijn, maar dat betekent niet dat we geen eenvoudige oplossing voor complexe problemen kunnen bieden. Met een fysiek schuifje voor de webcam van de IdeaPad Flex 5 (15" AMD) houd je ongewenste aandacht van hackers buiten de deur of heb je wat meer privacy tijdens videovergaderingen.
Aansluitingen
Aantal USB 3.2 Gen 1×1 Type A poorten 2
Aantal USB 3.2 Gen 1×1 Type C poorten 1
DisplayPort Geen
HDMI 1
Totaal aantal usb-poorten 3
Afmetingen
Breedte 357,6 cm
Diepte 237,9 cm
Product gewicht 1800 gram
Artikelinformatie
Artikelnummer 82HV008MMH
EAN 0196378891118
Fabrieksgarantie 2 jaar
Refurbished
Type laptop Windows Laptop
Verpakkingsinhoud Laptop + Oplader + Boekjes
Audio
Luidsprekers
Sound technology Dolby Audio
Batterij
Batterijcapaciteit (Wh) 52,5 Wh
Geschatte accuduur Max.10 uur
Vermogen 65 W.
Beeldscherm
Schermgrootte 15.6 inch
Schermresolutie 1920 x 1080 pixels
Touchscreen
Type paneel IPS
Type schermafwerking Glanzend
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows 11 Home
Eigenschappen
Kleur Grafiet;Grijs
Laptop-productopties Ingebouwde microfoon | Ingebouwde webcam | Vingerafdruklezer
Geheugen
Geheugenslot 1 DDR4 (Onboard)
Intern geheugen 8 GB
Max. intern geheugen 8 GB
Introductie en ondersteuning
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Categorieën Computer Windows laptops Laptops
Merk Lenovo
Processortype AMD Ryzen 5
RAM-geheugen 8 GB
Schermgrootte laptops 15 inch (39 cm) - standaard
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor gehele functionaliteit
Kan zelfstandig met internet verbinden
Mobiele data verbinding mogelijk
Netwerkverbindingen
Wifi Ja, 802.11ac | Ja, 802.11ax | Ja, 802.11n
Opslag
Harde schijf interface M.2
Kaartlezer SD-kaart
Opslagcapaciteit SSD 512 GB
Totale opslagcapaciteit 512 GB
Type opslag SSD
Overige kenmerken
Aantal USB type C 1
CE markering Zichtbaar
Processor
Kloksnelheid 2,1 GHz (max. 4 GHz)