Laagste prijs bekijken?
Kobo e-reader Aura Edition 2 Refurbished
X
Met de Kobo Aura Refurbished lees je zowel thuis als onderweg je favoriete boeken. Het 6-inch E-Ink-scherm blijft zelfs in direct zonlicht goed leesbaar. Dankzij het touchscreen kan je via een veegbeweging heel natuurlijk de bladzijdes omslaan. In de geïntegreerde Kobo eBookstore zijn meer dan 5 mil...
Met de Kobo Aura Refurbished lees je zowel thuis als onderweg je favoriete boeken. Het 6-inch E-Ink-scherm blijft zelfs in direct zonlicht goed leesbaar. Dankzij het touchscreen kan je via een veegbeweging heel natuurlijk de bladzijdes omslaan. In de geïntegreerde Kobo eBookstore zijn meer dan 5 miljoen titels te vinden. Dit kan overweldigend zijn, maar dankzij de persoonlijke aanbevelingen vind je snel boeken die aansluiten op je huidige collectie. Op het interne geheugen van 4 GB passen tot wel 3000 eBooks, dus je zal je niet snel vervelen. Bij de ComfortLight-achtergrondverlichting is de helderheid zelf in te stellen naar persoonlijke voorkeur. Ondanks het compacte formaat gaat de accu van de Kobo Aura tot wel 2 maanden mee, dus laat je oplader maar thuis.
| Afmetingen (B/H/D) | 11.3 cm x 15.9 cm x 0.9 cm / 180 g |
| Beeldschermdiagonaal (cm/inch) | 15.2 cm / 6 inch |
| Breedte | 11.3cm |
| Diepte | 0.9cm |
| Gewicht | 180g |
| Hoogte | 15.9cm |
| Kleur | Zwart |
| Manufacturer Part Number (MPN) | N236-KU-BK-A-EP |
| Verpakkingsinhoud | USB-kabel, snelstartgids |
| Backlight display | |
| Beeldschermdiagonaal | 6 inch |
| Touchscreen |
| Ondersteunde documentformaten | cbz, cbeEpub, pdf, mobi, txt, html, rtf, xhtml, |
| Kleur van het product | Zwart |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 15.2cm |
| Beeldschermdiagonaal (inch) | 6inch |
| Kleurenscherm | |
| Schermresolutie | 1024 x 768 |
| Touchscreen | |
| Type display | E-ink |
| Verlichting |
| Batterijduur | Tot 2 maanden |
| Interne opslagcapaciteit | 4 GB |
| Breedte | 13.9 cm |
| Diepte | 9 mm |
| Gewicht | 180 g |
| Hoogte | 15.9 cm |
| Aansluitingen | Micro-USB |
| Wifi |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi |
| Compatibele geheugenkaarten |
| USB-connectortype |
| EAN | 681495007387 |
| Merk | Kobo |
| Type | AURA 2ND REFURB |
| Geheugencapaciteit | 4GB |
| Type apparaat | E-reader |
| Aanvullende update-informatie | Onbekend |
| Software-updates vanuit fabrikant | Onbekend |
| Updatebeleid | Onbekend |