Laagste prijs bekijken?
Kobo e-reader Nia (Refurbished)
XKobo e-reader Nia (Refurbished)
| Backlight | |
| Beeldschermdiagonaal | 6 inch |
| Resolutie | 1024 x 758 Pixels |
| Touchscreen |
| Ondersteunde documentformaten | CBR, CBZ, HTML, MOBI, PDF, RTF, TXT, ePub |
| Aan/uitschakelaar | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Refurbished |
| Soort voeding | Batterijen |
| Interne opslagcapaciteit | 8 GB |
| Breedte | 11.24 cm |
| Diepte | 9.2 mm |
| Gewicht | 172 g |
| Hoogte | 15.93 cm |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi standaard(en) | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Compatibele geheugenkaarten |
| Hoofdtelefoon uit | |
| USB-connectortype | Micro-USB |
| EAN | 681495008407 |
| Merk | Kobo |
| Type | NIA REFURB |