Laagste prijs bekijken?
Just in case Kids Case Classic Tablet Cover Beschermhoes Zwart
X
Dit hoesje van het merk Just in Case is geschikt voor onderstaande devices: - Samsung Galaxy Tab A11 Het hoesje is uitgevoerd in de kleur zwart en gemaakt van eva-foam. Eigenschappen: - In dit hoesje kunnen geen pasjes opgeborgen worden
Dit hoesje van het merk Just in Case is geschikt voor onderstaande devices:
- Samsung Galaxy Tab A11
Het hoesje is uitgevoerd in de kleur zwart en gemaakt van eva-foam.
Eigenschappen:
- In dit hoesje kunnen geen pasjes opgeborgen worden
| EAN | 8720878607478 |
| Inclusief auto-wake functie | |
| Regelbare standen |
| Geschikt voor merk | Samsung |
| Geschikt voor schermgrootte | 8.7 |
| Maximale schermformaat | 8.7 Inch |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Hoofdveste 19 3992 DH Houten |
| Fabrikant Naam | Telco Accessories Group |
| Bescherming van zijde | Volledig toestel |
| Hoes opdruk | Geen opdruk |
| Kleur | zwart |
| Materiaal | EVA |
| Type hoesje | Back Cover |
| Geschikt voor tabletmodel | Samsung Galaxy Tab A11 |
| Mate van valbescherming | Geen extra valbescherming |
| Ontwerp | Effen kleur |
| Ruimte voor toetsenbord | |
| Speciaal voor kinderen | |
| Variant | Standaard model |
| Verpakking breedte | 28 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 29 cm |
| EAN | 8720878607478 |
| Merk | Just in Case |
| MPN (Manufacturer Part Number) | TSA2812KD1 |
| Verpakkingsgewicht | 302 g |
| Verpakkingsinhoud | Just in Case tablet Hoes Kinderen geschikt voor Samsung Galaxy Tab A11 - Kinderhoes Tablet Classic - Zwart |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |