iiyama Monitorbeugel DS1002D-B1
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 04-05-2026
Vind de beste deal voor iiyama Monitorbeugel DS1002D-B1
Met de iiyama Monitorbeugel DS1002D-B1 zet je 2 monitoren op één voet op je bureau, waardoor je veel ruimte bespaart. Dankzij het kabelmanagement systeem zijn kabels niet zichtbaar, zodat je bureau er netjes uitziet. De 2 armen zijn verstelbaar in hoogte en draaien, roteren en kantelen je monitor. Deze beugel draait tot 360 graden, zwenkt 180 graden naar links en rechts en kantelt je monitor 15 graden. Zo kies je jouw ultieme werkhouding. De DS1002C-B1 is geschikt voor monitoren van 10 tot 30 inch en kan maximaal 10 kg dragen.
Gewicht 5250 g
Hoogte verstelbaar in centimeters 20 - 34 cm
Maximaal gewicht 10 kg
Maximaal schermformaat 30 inch
Minimaal schermformaat 10 inch
Traploos verstelbaar
VESA standaard 100 mm x 100 mm, 75 mm x 75 mm