iiyama Desk Mount DS1001C-B1
iiyama Desk Mount DS1001C-B1
Extra informatie
Product merk: iiyama
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 13-05-2026
Vind de beste deal voor iiyama Desk Mount DS1001C-B1
Voor 23:59 uur besteld, morgen gratis bezorgd
Momenteel niet leverbaar
Topprijzen voor merk producten
Bevestig je monitor aan de iiyama Desk Mount DS1001C-B1 om ruimte op je bureau te besparen. Deze bureausteun is in hoogte verstelbaar en 360 graden draaibaar. Zo pas je jouw monitor helemaal aan op jouw zithouding, waarmee je nek- en schouderklachten vermindert. Daarnaast is je monitor op deze beugel roteerbaar, waardoor je makkelijk met verticaal geschaalde afbeeldingen en lange teksten werkt. De DS1001C-B1 is geschikt voor monitoren van 10 tot en met 30 inch en kan een gewicht van maximaal 10 kg dragen.
Eigenschappen
Aantal bevestigingsarmen 1
Aantal graden draaibaar 180 °
Ergonomisch ontwerp
Flexibiliteit beugel Alleen draaibaar
Gewicht 5250 g
Hoogte verstelbaar in centimeters 20 - 40 cm
In diepte verstelbaar
In hoogte verstelbaar
Kabelmanagement
Kleur Zwart
Maximaal gewicht 10 kg
Maximaal schermformaat 30 inch
Minimaal schermformaat 10 inch
Montage oppervlak Bureau
Roteerbaar
Traploos verstelbaar
VESA standaard 100 mm x 100 mm, 75 mm x 75 mm