OMEN by HP 17-CK0440ND gaming laptop
Extra informatie
Product merk: HP
Bezorging door:
Betaalmethodes:
Prijs geladen op 25-03-2023
Vind de beste deal voor OMEN by HP 17-CK0440ND gaming laptop
Momenteel niet leverbaar
Momenteel niet leverbaar
Je kunt de volgende games spelen op:
High tot ultra-high grafische instellingen
✔ Sport spellen; zoals Fifa 2021 of NBA 2k21.
✔ Indie spellen; zoals Valheim, Hades en Slay the Spire.
✔ RTS spellen; zoals Starcraft 2 en de Total War series.
✔ Avontuur spellen; zoals Cyberpunk 2077, de Fallout series of de Assassins Creed games.
✔ Simulatie/strategie spellen; zoals Crusader Kings 3, Cities: Skylines en Sims 4.
✔ MOBA spellen; zoals League of Legends en DOTA.
✔ MMO spellen; zoals World of Warcraft en Elder Scrolls online.
✔ Racing spellen; zoals de Forza series en F1 2020.
✔ First person shooter spellen; zoals Destiny 2, Warzone, Fortnite en PUBG."
De vlotte Intel Core i7 processor van deze laptop zorgt ervoor dat je zonder zorgen kunt genieten van je games. Verder komt deze 11e generatie processor met verbeterde kunstmatige-intelligentie prestaties in vergelijking tot de voorgaande generatie. Dit betekent dus een langere accuduur en betere prestaties voor jouw laptop. Met de NVIDIA GeForce RTX 3070 beschik jij over een stevige 8 GB aan snel GDDR6 videogeheugen, ruim 5100 vernieuwde CUDA cores en de mogelijkheid om gebruik te maken van de 2e generatie Ray Tracing en DLSS functionaliteit. Game op hoge tot ultra hoge instelling in een resolutie tot wel 4k en laat je volledig opnemen door de ervaring. Hierdoor zijn jouw game werelden meeslepend. Dankzij 16 GB werkgeheugen kan deze laptop meerdere taken gelijktijdig uitvoeren. Zo kun je bijvoorbeeld zware games spelen en deze gelijktijdig opnemen of streamen naar je vrienden. De 1000 GB opslagcapaciteit biedt ruimte voor gemiddeld 20 games van 50 GB of 110 uur aan Full HD videomateriaal. De SSD zorgt ervoor dat de laptop binnen 10 seconden is opgestart. Bovendien werkt een SSD volledig stil en is het betrouwbaarder dan een traditionele harde schijf. Deze laptop beschikt ook over een super vlot 144Hz display wat bijzonder prettig is bij het spelen van spellen waar snelheid en reflex van belang zijn zoals bij shooters en racing games. De laptop beschikt over een 17,3 inch scherm en is vooral geschikt voor thuisgebruik. Het grotere scherm maakt alles beter zichtbaar en overzichtelijk dan bij een 15.6 inch display. Het Full HD-scherm biedt een prettige beeldkwaliteit voor het spelen van je games.
Goed om te weten:
- Deze laptop is voorzien van Windows 10 Home.
- De behuizing is gemaakt van plastic.
- Het werkgeheugen van deze laptop is niet uitbreidbaar.
- Microsoft Office is niet inbegrepen bij de laptop.
- Deze laptop heeft een kortere accuduur bij het spelen van games.
- De videokaart van deze laptop is geen Max-Q variant.
- Deze laptop is voorzien van een QWERTY toetsenbord.
Aansluitingen
Aantal USB 3.2 Gen 1×1 Type A poorten 3
Aantal USB4 Gen 3×2 Type C poorten 1
DisplayPort Geen
HDMI 1
Mini DisplayPort 1
Totaal aantal usb-poorten 4
USB-C met Displayport functie
VGA Geen
Afmetingen
Breedte 39,7 cm
Diepte 26,2 cm
Hoogte 2,7 cm
Product gewicht 2780 gram
Verpakking breedte 34,5 cm
Verpakking hoogte 7 cm
Verpakking lengte 62,1 cm
Verpakkingsgewicht 5,1 kg
Artikelinformatie
Artikelnummer 4B732EA#ABH
EAN 0196068532697
Fabrieksgarantie 1 jaar
MVO keurmerk EPEAT
Refurbished
Service type Carry-in
Type laptop Gaming laptop
Uitzonderingen fabrieksgarantie Gebruikersschade
Verpakkingsinhoud Laptop, stroomkabel, handleiding
Audio
Luidsprekers
Sound technology Bang & Olufsen
Batterij
Batterijcapaciteit (Wh) 70 Wh
Geschatte accuduur Max.6 uur
Vermogen 330 W.
Beeldscherm
Beeldscherm verversing snelheid 144 Hz
Beeldverhouding 16:09
Dual Screen
FreeSync
G-Sync
Schermgrootte 17.3 inch
Schermresolutie 1920 x 1080 pixels
Touchscreen
Type paneel IPS
Type schermafwerking Glanzend, anti-reflecterend
Besturingssysteem
Besturingssysteem Windows 10 Home
Eigenschappen
2 in 1
Cd/dvd-speler Geen lezer en brander
Kleur Zwart
Laptop-productopties Ingebouwde webcam | Ingebouwde microfoon
Materiaal Plastic
Geheugen
Geheugenslot 1 8 GB, DDR4 (SODIMM)
Geheugenslot 2 8 GB, DDR4 (SODIMM)
Intern geheugen 16 GB
Memory Slots 2
RAM geheugen uitbreidbaar
Introductie en ondersteuning
Ondersteuning met updates Informatie niet beschikbaar
Taal handleiding Universeel
Je vindt dit artikel in
Categorieën Computer Windows laptops Laptops Gaming laptops
Merk HP
Processortype Intel Core i7
RAM-geheugen 16 GB
Schermgrootte laptops 17 inch (44 cm) - zeer groot
Serie OMEN by HP
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
App vereist voor gehele functionaliteit
App werkt op besturingssysteem Windows
Betaalde diensten vereist Informatie niet beschikbaar
Bluetooth vereist Informatie niet beschikbaar
Delen van gebruikersgegevens vereist Informatie niet beschikbaar
Kan zelfstandig met internet verbinden
Mobiele data verbinding mogelijk Informatie niet beschikbaar
Wifi vereist Informatie niet beschikbaar
Netwerkverbindingen
Bluetoothversie Bluetooth 5.2
Ethernetsnelheid Gigabit (Tot 1000 Mbps)
Wifi Ja, 802.11ax
Opslag
Harde schijf interface PCIe
Harde schijf snelheid Solid State
Kaartlezer SD-kaart
Opslagcapaciteit SSD 1000 GB
Opslagcapaciteit uitbreidbaar
Totale opslagcapaciteit 1000 GB
Type opslag SSD
Overige kenmerken
Aantal USB type A 3
Aantal USB type C 1
CE markering Zichtbaar
USB-versies USB 3.2 Gen 1 x 1 Type A
Processor
Kloksnelheid 2,3 GHz (max. 4,6 GHz)